PDA

View Full Version : سوال: اینستال شیلد12 روی دی وی دی

noshin2008
جمعه 21 تیر 1387, 22:02 عصر
با سلام.

من میخواستم بگم که هروقت در اینستال شیلد از قسمت application re.....صحبت میشه و کاربران فقط گیره این قسمت هستند.یا جواب آومده باید فایلهارو آپدیت کنیم یا خودمون سعی کنیم با برنامه نویسی مشکل را حل کنیم.
اما بعضی ها اومدن گفتن که نسخه 12 ققط روی cd نیست بلکه روی dvd هم هست.اما من هرچه میگردم نسخه 12 را به طور کامل روی dvd پیدا نمیکنم:گریه:

حالا میخوام بدونم کسی جایی یا سایتی سزاغ نداره که بشه نسخه 12 را روی dvd گیر آورد
اگه نسخه 12 به همراه SP2 خم که باشه چه بهتر اما من میخوام یه چیزی کامل باشه نمیخوام تا دوباه نصب کنم و برم ببینم کامپوننتها غیر فعالند یا وجود ندارند
شایان ذکر است من نسخه 14 یا همون 2008 را هم دارم که البته همین مشکل را داره.من یه چیزی بدون مشکل میخوام.
حالا هرکس جایی یا سایتی یا هرجایی را میدونه به من تو خود تاپیک بهم بگه ممنون میشم:خجالت:

با تشکر

salehbagheri
شنبه 22 تیر 1387, 08:20 صبح
با سلام! اگه بازارهاي تهران رو خوب بگردي (مثل بازار رضا و ...) حتما پيدا ميشه!
چون من خودم اينستال شيلد 12 رو با تمامي كامپوننت ها از همون جا خريدم كه 4 تا سي دي بود.

hallaji
یک شنبه 30 تیر 1387, 13:39 عصر
با عرض سلام خدمت دوستان
اگه از دوستان تونستن cd کامل را تونستن تهیه کنن (4 تا رو) حتما آدرس مغازه رو تو تایپیک بزارن تا ما هم بتونیم انون تهیه کنیم

---------------------------------------------------------------
هیچ جایی مقله برنامه نویسی نمیشه

salehbagheri
یک شنبه 30 تیر 1387, 21:55 عصر
كهكشان راه شيري - منظومه شمسي - سياره زمين - كشور ايران - شهر تهران - خيابان وليعصر - بازار رضا - مغازه CD فروشي!

گرفتي كجاست؟!؟!

jaza_sa
یک شنبه 30 تیر 1387, 22:25 عصر
سلام
من خودم خیلی وقت پیش تمامی کامپوننت ها رو از سایت Code Project (http://www.codeproject.com/) دانلود کردم
ولی نمیدونم دقیقا لینک هاش چی بود
درضمن نسخه 2009 این نرم افزار هم به بازار ارائه شده