PDA

View Full Version : یک مشکل زمانی که asp رو در php بصورت inline کار میکنم

peymannaji
شنبه 22 تیر 1387, 00:54 صبح
با سلام
من یک سایت php دارم اودم یک قسمتش رو asp.net کار کردم و بصورت inline frame در اون صفحه php قرار دادم . وقتی که لینک بصورت مستقیم استفاده میشه مشکلی نداره مثلا اگه لینک : www.peyman.com/default.aspx رو مستقیم وارد browser میکنم کار میکنه اما وقتی که از سایت php لینک asp لود میشه موقع که دکمه ارسال فرم رو میزنم ارور میده و ارورش مربوط میشه به Security image که در این سایت بود و من استفاده کردم . ظاهرا اون session گه از حروف random باید پر بشه که بعدا با مقدار داخل textbox مقایسه بشه کاملا خالی هست . و ارور
Object reference not set to an instance of an object. رو میده و اون خطی که ارور متوجه اونه خط زیر هست :

If (Session("simg_code").ToString.ToLower.Equals(TxtSec.Text.ToLower)) Then

دقیقا همونجایی که مقدار session ‌با مقدار وارد شده در تکست باکس باید مقایسه بشه

دوستان عزیز اگه مشکل ما رو حل کنید یک دنیا ممنون میشم ....

باتشکر .

peymannaji
شنبه 22 تیر 1387, 19:21 عصر
دوستان کسی نیست راهنمایی کنه ؟

Bahram0110
شنبه 22 تیر 1387, 21:49 عصر
منظورتون اینه که security image رو با php نوشتین و می خواین مقدراش رو با asp.net از session بخونین؟؟

peymannaji
شنبه 22 تیر 1387, 22:48 عصر
منظورم اینه که یک فرم ثبت نام با asp درست کردم که توش یک security img هم داره ... وقتی لینک مستقیم صفحه رو وارد browser میکنم همه چیز کاملا درست کار میکنه اما زمانی که اون صفحه php رو که صفحه asp درونش بصورت inline کار شده مشکل بوجود میاد البته با hidden field مشکل حل میشه اما علت اینکه در حالت inline موقع مقایسه session با textbox مقدار session از بین میره جای سوال داره و نمیدونم این مشکل رو چه جوری حل کنم ...

peymannaji
پنج شنبه 27 تیر 1387, 01:05 صبح
کسی میدونه مشکل چیه ؟