PDA

View Full Version : کنترلhtml

bbc_sh
جمعه 21 تیر 1387, 23:55 عصر
کاربرد کنترل های html توی asp.net کجاهاست؟ میشه مثال بزنید.ممنون

amin_alexi
شنبه 22 تیر 1387, 09:50 صبح
منم این سوال برام پیش اومده بود ولی یه سوال هم من دارم !؟
اگر من برای استفاده از یک Link یا یک Image (که داخل برنامه از طریق کد هم مقدار دهی نمیشه !) بهتره از کنترلهای ASP.Net استفاده کنم یا HTML ؟!
آیا در این موارد خاص اگه از Html استفاده کنم سرعت بالا میره ؟(چون در هر حال صفحه ASPX باید توسط سرور به کد Htmlو JavaScript تبدیل بشه و استفاده در این مواقع آیا باعث میشه این تبدیل زودتر انجام بشه یا روی سرعت تبدیل تاثیر نداره )

salehbagheri
شنبه 22 تیر 1387, 15:50 عصر
Html و Asp.net دو عضو جدا نشدني از يكديگرند!
باعث تعجبه كه اين سوالها رو مي پرسيد!
Asp.net مثل يك كشتي ميمونه كه تو درياي Html شناوره! بعد شما تو كشتي نشستين و مي پرسين دريا كجاست؟

b581102
شنبه 22 تیر 1387, 16:10 عصر
منم این سوال برام پیش اومده بود ولی یه سوال هم من دارم !؟
اگر من برای استفاده از یک Link یا یک Image (که داخل برنامه از طریق کد هم مقدار دهی نمیشه !) بهتره از کنترلهای ASP.Net استفاده کنم یا HTML ؟!
آیا در این موارد خاص اگه از Html استفاده کنم سرعت بالا میره ؟(چون در هر حال صفحه ASPX باید توسط سرور به کد Htmlو JavaScript تبدیل بشه و استفاده در این مواقع آیا باعث میشه این تبدیل زودتر انجام بشه یا روی سرعت تبدیل تاثیر نداره )

اگه بخواين زمان رو خيلی دقيق اندازه بگيريد مسلمه که html سريع تره ولی در عمل اونقدر تفاوتی نمی کنه که تاثيرش رو ما ببينيم . چيزی که توی وب توی سرعت تاثير داره ، Query به ديتابيس هست . هر چقدر بتونی کدت رو بهينه تر کنی و Query های کمتری به ديتابيس بزنی ، سرعتت بالاتر می ره .

bbc_sh
شنبه 22 تیر 1387, 19:07 عصر
مثلا اگه که من یک فرم سفارش داشته باشم که با یک دکمه کاربر بتونه پیش نمایش فرمش رو ببینه آیا تو این قسمت باید از کنترل های html استفاده کنم.؟

Behrouz_Rad
شنبه 22 تیر 1387, 23:22 عصر
بستگی داره. با کنترل های ASP.NET تعامل بهتری میشه داشت. مثلا برای نمایش یک تصویر از تگ img استفاده بشه بهتره تا کنترل Image
برای موردی که گفتی از کنترل ASP.NET استفاده کن.

موفق باشید.

amin_alexi
یک شنبه 23 تیر 1387, 08:06 صبح
سلام ممنون از همه دوستان

Html و Asp.net دو عضو جدا نشدني از يكديگرند!
باعث تعجبه كه اين سوالها رو مي پرسيد!
Asp.net مثل يك كشتي ميمونه كه تو درياي Html شناوره! بعد شما تو كشتي نشستين و مي پرسين دريا كجاست؟

باعث تعجب بسیار زیادیه ! در این تاپیک نگفتیم که Html تو برنامه نویسی با ASP.NET به درد می خوره یا نه که شما این رو میگین !!!
بهتره سوال رو با دقت بخونیم و بعد جواب بدیم که بتونیم به هم کمک کنیم نه هم دیگه رو .... !!!