PDA

View Full Version : سوال: عدم نمايش تصاوير در فرمها

pars.engineer
شنبه 22 تیر 1387, 13:07 عصر
سلام،
يك پروژه دارم كه به هيچ عنوان نمي توانم به آن يك تصوير اضافه كنم، براي مثال وقتي يك Picture Box در فرمم اضافه مي كنم و يك تصوير به آن اضافه مي كنم در حالت طراحي آن را نمايش مي دهد و همه ي خواصش هم فعالند ولي هنگامي كه برنامه Run مي شود آن را نمايش نمي دهد، حتي تصاويري هم كه براي زمينه ي Button ها اضافه مي كنم نمايش داده نمي شود.
خواستم ببينم آيا دليل چنين مشكلي فعال يا غير فعال شدن خاصيتي است و يا چيز ديگري.
نكته1: فقط در پروژه ي مذكور چنين مشكلي وجود دارد و براي پروژه اي ديگر(مثلا يك پروژه جديد) چنين مشكلي وجود ندارد. كه البته من نياز دارم كه در اين پروژه تصوير اضافه كنم.
نكته2: اين مشكل در تمامي فرم ها وجود دارد.
نكته3: تصاويري كه قبلا اضافه نموده ام بدون مشكل نشان داده مي شوند.

ممنون مي شوم اگر راهنمايي كنيد.

ASKaffash
شنبه 22 تیر 1387, 17:45 عصر
سلام
تجربه من :
بعضی وقتها C# قاطی میکنه و تصاویر PictureBox را نشون نمیدهد ولی یکبار از برنامه خارج شوید و دوباره وارد شوید درست میشود بعضی وقتها این موضوع به تصاویر در بخش منابع اتفاق می افتد و اگر تصاویر منابع را پاک کنید و دوباره ایجاد کنید مشکل حل میشود در غیر اینصورت ؟؟!!

pars.engineer
شنبه 22 تیر 1387, 18:20 عصر
ممنون از توجه تون
راستش براي خودم هم خيلي عجيبه من يكبار كه چه عرض كنم 50 بار از برنامه خارج شدم، برنامه رو چندباره بيلد و كامپايل مجدد كردم ولي برطرف نشد، در ضمن پروژه ام هم وسيعه و بيش از يك ماه دارم روش كار مي كنم به اين دلي نمي تونم عوضش كنم.

بعضی وقتها این موضوع به تصاویر در بخش منابع اتفاق می افتد و اگر تصاویر منابع را پاک کنید و دوباره ایجاد کنید مشکل حل میشود در غیر اینصورت ؟؟!!

همون طور كه گفتم تصاويري كه قبلا اضافه كردم بدون مشكل نمايش داده مي شوند ولي حتي هنگامي از رويش كپي مي گيرم تصوير دومي نشان داده نمي شود.
ضمنا احتياج خيلي فوري دارم كه اين مسئله را حل كنم چون بايد تا آخر هفته نرم افزار رو تحويل بدهم.

ASKaffash
شنبه 22 تیر 1387, 18:30 عصر
سلام دوست من
راستش را به خواهید دوهفته پیش همین مشکل برایم پیش آمد وحدث زدم بعلت کمبود حافظه در ویندوز ام است به همین دلیل از برنامه خارج شدم و ReStart کردم و دوباره مسیر عکس را به PictureBox دادم و مشکلم حل شد . شاید شانس آوردم ! منهم روی برنامه بزرگی کار میکردم که برایم مهم بود . نمیدانم!

Parham.D
یک شنبه 23 تیر 1387, 09:27 صبح
گمان مي‏كنم در آدرس دهي عكسها مشكل داريد. دقيقا بگيد چطور تصاوير رو آدرس دهي مي‏كنيد. از چه روشي