PDA

View Full Version : ساخت برنامه از نوع سرويس ويندوز سرور

hamidi_77
یک شنبه 23 تیر 1387, 12:08 عصر
سلام دوستان
ميخوام برنامه‌ام را طوري تغيير دهم كه بصورت سرويسهاي ويندوز2003 سرور درآيد يعني بعد از ريستارت كردن سرور اگر ctrl+alt+del فشار داده نشود برنامه خود بخود اجرا شود مانند سرويسهاي خود ويندوز
با تشكر

r_oscar2007
یک شنبه 23 تیر 1387, 12:36 عصر
شما باید کلید در ریجستری ایجاد کنید

mpmsoft
یک شنبه 23 تیر 1387, 14:16 عصر
دوست عزیز شما با وی بی نمی تونید سرویس طراحی کنید

ولی اگر می خوای بعد از بالا اومدن ویندوز بصورت خودکار برنامت اجرا بشه تو مسیر زیر یک String بساز و مسیر برنامتو بده

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\Curr entVersion\Run

hamidi_77
سه شنبه 25 تیر 1387, 12:46 عصر
اينكارو انجام دادم ولي مشكلم حل نشد من ميخوام بعد از قطعي برق و بالا آمدن سيستم بطور خودكار در ويندوز 2003 سرور احتياجي به گرفتن ctrl alt del نباشد و نرم افزار بصورت خودكار اجرا شود مانند نرم افزار sql server2000 با تعريف كليد در آدرس بالا بايد حتماً بعد از ريستارت بايد ctrl alt del گرفت و پسورد را وارد نمود تا نرم افزار اجرا شود.
با تشكر

koruir
پنج شنبه 27 تیر 1387, 03:09 صبح
اينو تست کن. نتيجه رو اينجا بگو.
(( تو تک کليک به عنوان Hidden StartUp تاپيک داده شده بود ))
البته هم آدرس تک کليک توش هست هم ايران ويج.
واقعيتش يادم نيست از کدوم دانلود کردم.

vahid_d_0101
پنج شنبه 27 تیر 1387, 03:55 صبح
اینم برنامه را جوری تو استارتاپ قرار میده که غیر از خود برنامه هیچ جوری دیگه نیمشه اونو از استارتاپ بر داشت

hamidi_77
پنج شنبه 27 تیر 1387, 11:03 صبح
دوستان مشكل من در قراردادن يا خارج شده نرم ازفار در استارتاپ نيست.
ما يه نرم افزاري در يكي از ادارات طرف قراردادمان داريم كه روي سرور آنها (ويندوز2003 سرور) قرارداد وقتي در ساعات غير اداري برق اداره مي‌رود و بعد از 2 ساعت كه برق مياد سرورها بطور خودكار روشن ميشود و بالاميان ولي در قسمت كنترل نام كاربري و رمز آن منتظر وارد نمودن نام و رمز ميماند و چون كسي نيست كه آنها را وارد نمايد برنامه كه در استارتاپ ويندوز قرارداد اجرا نمي‌شود.
همچنانكه ميدانيم قبل از وارد نمودن نام و ... بقيه سرويسها مانند sql server انتي ويروسها و ... اجرا ميشن من ميخوام برنامه ما هم اجرا بشه.

koruir
پنج شنبه 27 تیر 1387, 11:34 صبح
Application as Service 3.0
Run any program as Windows services with Application as Service system utility
http://www.application-as-service.com/

Just Search In Go0gle
Folowing String
register application as windows service

ابوذر محمودی
پنج شنبه 27 تیر 1387, 12:47 عصر
دوستان مشكل من در قراردادن يا خارج شده نرم ازفار در استارتاپ نيست.
.
.
.
همچنانكه ميدانيم قبل از وارد نمودن نام و ... بقيه سرويسها مانند sql server انتي ويروسها و ... اجرا ميشن من ميخوام برنامه ما هم اجرا بشه.

احتمالا در این باره نرم افزاری باید باشه که این کاری رو که شما می خواین رو انجام بده.

شاید بشه با یک فایروال قوی فهمید که sql یا آنتی ویروسها از چه راهی برای استارت آپ شدن استفاده می کنند. (البته این کار رو فقط در هنگام نصب آنتی ویروس یا sql یا ... میشه فهمید)