PDA

View Full Version : چقدر قيمت بدم براي اين نرم افزار

SUNMOON
یک شنبه 23 تیر 1387, 13:00 عصر
دوستان سلام.
من يه برنامه نوشتم كه مي خوام برا چند تا كافي نت بدم . برنامه هم عملكردش اينجوريه كه يه نسخه سرور داره كه روي كامپيوتر مسئول كافي نت (گيم نت) نصب ميشه و هرتعداد هم بخواد كلاينت به هش داده ميشه.
حال هروقت كاربري پشت يه سيستم بشينه و لاگ آن كنه كانتر تو سرور شروع به محاسبه قيمت ميكنه.
7 تا فرم دارم و امكان گزارشگيري بر حسب تاريخ هم داره . حالا منصفانه ترين قيمت كه بدم چنده . در ضمن برنامه رو به سفارش كسي ننوشتم و مي خوام برم پيشنهاد بدم كه ازش استفاده كنن.

DataMaster
یک شنبه 23 تیر 1387, 19:35 عصر
راستش من از نظر فني نمي تونم قيمت بدم ، ولي نمونه اين نرم افزارها زياد توليد شده و با امكانات بسيار قوي هستند پس اگه ميخواي قيمت بدي بايد يه چيزي باشه كه رغبت به خريد داشته باشند

smile17
دوشنبه 24 تیر 1387, 16:18 عصر
منم در زمینه ی قیمت چیزی نمی دونم ولی با وجود این همه برنامه متنوع,عجیب است که کسی برای این موارد برنامه سفارش بده و پول بپردازه !!!!!!!!!!!!!!!!
البته من قصد کمرنگ کردن کار شما رو ندارم و تلاش شما قابل تقدیر است

hozouri
سه شنبه 08 مرداد 1387, 09:14 صبح
برای نسخه سرور 100 هزار تومان و هر کلاینت 20 هزار تومان در نظر بگیرید.

anahitanaragh
چهارشنبه 13 شهریور 1387, 18:08 عصر
رايگان بده و بعد با كمي افزايش امكانات آن را بفروش .
يعني جذب مشتري كن.
من هم كافي نت دارم اگه حال كردي به ما هم بده.
بازاريابي مي كنم و است.

(majid.abediny@yahoo.com)

mahak006
دوشنبه 18 شهریور 1387, 01:30 صبح
اگه بشه نرخ پایه ی استفاده از سیستم موجود در کافی نت یا... رو تغییر داد مورد استفاده قرار میگیره.
در مورد قیمت هم به نظر من از وجدان خودت استفاده کن ، میتونی یه جوری با خریدار کنار بیای.
میتونی تو محل تبلیغات همین سایت هم برای فروش اینترنتی تبلیغ بدی.

Elham_gh
دوشنبه 18 شهریور 1387, 08:22 صبح
برای نسخه سرور 100 هزار تومان و هر کلاینت 20 هزار تومان در نظر بگیرید.

100 هزار تومن؟!!! شوخي مي كنيد!!

اين نرم افزار رو در بهترين حالت مي تونيد بين 15 تا 25 هزار تومن ارائه كنيد

afsharm
دوشنبه 18 شهریور 1387, 13:17 عصر
بنده هم به نوعی با نظر ccx70007 موافق هستم. نمونه برنامه‌های این چنینی با امکانات خیلی بیشتر به تعداد زیاد روی اینترنت وجود دارند. مسئول یک کافی‌نت هم یک آدم کم اطلاع نیست که بشه به این راحتی راضیش کرد بابت همچین نرم افزاری پول بپردازه. بهتره به پیشنهاد DataMaster عمل کنی.