PDA

View Full Version : سوال: مشکل با quary

کاروان پیشه
دوشنبه 24 تیر 1387, 00:29 صبح
سلام
فرض کنید یک quary در اکسس داریم
آیا میشه یک متغییر به اکسس ارسال کرد که بر اساس اون متغیر نتیجه quary رو برگردونه؟

r0ot$harp
دوشنبه 24 تیر 1387, 03:11 صبح
سلام
فرض کنید یک quary در اکسس داریم
آیا میشه یک متغییر به اکسس ارسال کرد که بر اساس اون متغیر نتیجه quary رو برگردونه؟
دوست عزیز منظورتون رو یه خورده واضح تر بیان کنید ممنون می شم .

باتشکر احسان

davood59
دوشنبه 24 تیر 1387, 07:47 صبح
بله دوست عزیز. میشه این کار رو کرد.

کاروان پیشه
دوشنبه 24 تیر 1387, 11:00 صبح
بله دوست عزیز. میشه این کار رو کرد.
سلام
اگه لطف کنید یک نمونه بزارید ممنون میشم.

کاروان پیشه
دوشنبه 24 تیر 1387, 19:19 عصر
اساتید لطفا راهنمایی کنید.....

r0ot$harp
دوشنبه 24 تیر 1387, 22:37 عصر
اساتید لطفا راهنمایی کنید.....

دوست عزیز با عرض شرمندگی من هنوز آیکی یوم جا نیوفتاده :متعجب::قهقهه::گریه::خجالت: یه بار دقیق می گی می خوای چی کار کنی ؟

باتشکر احسان

کاروان پیشه
دوشنبه 24 تیر 1387, 23:46 عصر
دوست عزیز با عرض شرمندگی من هنوز آیکی یوم جا نیوفتاده :متعجب::قهقهه::گریه::خجالت: یه بار دقیق می گی می خوای چی کار کنی ؟

باتشکر احسان

سلام
ببین دوست عزیز در هنگام ساخت یک کوئری شما می توانید با گذاشتن یک مقدار ثابت در کوئری بر اساس اون داده ها رو فیلتر کنید
حالا سوال من اینه که آیا میشه بجای این مقدار ثابت از داخل برنامه یک متغییر به کوئری ارسال کرد تا کوئری عمل فیلتر کردنو بر اساس اون متغییر انجام بده؟

shaghaghi
سه شنبه 25 تیر 1387, 07:30 صبح
سلام
ببین دوست عزیز در هنگام ساخت یک کوئری شما می توانید با گذاشتن یک مقدار ثابت در کوئری بر اساس اون داده ها رو فیلتر کنید
حالا سوال من اینه که آیا میشه بجای این مقدار ثابت از داخل برنامه یک متغییر به کوئری ارسال کرد تا کوئری عمل فیلتر کردنو بر اساس اون متغییر انجام بده؟
سلام
تا آنجائیکه اطلاع دارم خیر، برای مقدار دهی کوئری های پارمتری اکسس، شما حداکثر می توانید آدرس یک textbox را از روی یک فرم اکسس بدهید یا مقدار آنرا با یک msgbox از کاربر بخواهید، اگر بخواهید از طریق vb با این نوع کوئری ها ارتباط داشته باشید، می بایست پارامترهای کوئری تان را در اکسس حذف کنید و پارامتر مورد نظرتان از طریق کدهای sql در شرط (where) یک عبارت sql اعمال کنید

strSQL="Select * From Query1 Where Code='" & text1.text & "'"