PDA

View Full Version : خطاي too many field defined

rockboy_62
دوشنبه 24 تیر 1387, 10:35 صبح
تو اكسس من دو تا جدول دارم كه تو هركدوم حدود 200 تا فيلد تعريف كردم.حالا ميخوام همه اينارو تو يه فرم بيارم.اما وقتي اينكار رو انجام ميدم و فرم رو اجرا ميكنم ارور too many field defined نمايش داده ميشه.
ممنون ميشم اگه راهنمايي و كمك كنيد

amirzazadeh
دوشنبه 24 تیر 1387, 11:44 صبح
تو اكسس من دو تا جدول دارم كه تو هركدوم حدود 200 تا فيلد تعريف كردم.حالا ميخوام همه اينارو تو يه فرم بيارم.اما وقتي اينكار رو انجام ميدم و فرم رو اجرا ميكنم ارور too many field defined نمايش داده ميشه.
دو تا جدول شما جه جوري به هم مرتبط هستند؟

rockboy_62
دوشنبه 24 تیر 1387, 11:46 صبح
دو تا جدول شما جه جوري به هم مرتبط هستند؟
به كمك دو تا id از نوع autonumber به هم وصل هستند

amirzazadeh
دوشنبه 24 تیر 1387, 11:58 صبح
دوست من تعداد فيلدهاي هر ركورد در اكسس به 256 فيلد محدود ميشه احتمالا مشكل شما به اين قضيه مربوط ميشه.سعي كنيد با كاهش فيلدهاي غير ضروري تعداد رو كاهش بديد
....................
موفق باشيد

rockboy_62
دوشنبه 24 تیر 1387, 12:32 عصر
دوست من تعداد فيلدهاي هر ركورد در اكسس به 256 فيلد محدود ميشه احتمالا مشكل شما به اين قضيه مربوط ميشه.سعي كنيد با كاهش فيلدهاي غير ضروري تعداد رو كاهش بديد
....................
موفق باشيد
دقيقا مشكل همينه.به نظرتون اگه دو تا فرم تعريف كنم مشكل حل ميشه؟

صبا9841
دوشنبه 24 تیر 1387, 13:42 عصر

یعنی همه این حدود 400 فیلد را میخوای توی فرم بیاری؟!:عصبانی:
اگه بتونی فایلت رو اینجا بذاری و دقیقاً توضیح بدی بهتر میشه جواب داد

rockboy_62
دوشنبه 24 تیر 1387, 13:54 عصر
یعنی همه این حدود 400 فیلد را میخوای توی فرم بیاری؟!:عصبانی:
اگه بتونی فایلت رو اینجا بذاری و دقیقاً توضیح بدی بهتر میشه جواب داد
بله.در واقع يه پرسشنامه خيلي بزرگ هست

shaghaghi
دوشنبه 24 تیر 1387, 17:05 عصر
سلام
شما می بایست ساختار بانکتان را مطابق با روشی اصولی طراحی کنید بدین نحو که:
یک جدول کدینگ شامل دو فیلد: نام و کد بسازید، به ازای هر کدام از فیلدهای پرسشنامه یک کد یکتا و نام تعریف کنید
حالا در جدول ورود اطلاعات پرسشنامه، به ازای هر پرسشی که از کاربر پرسیده می شود یک رکورد شامل فیلد کد عنوان پرسش (مطابق جدول کدینگ) و فیلد نتیجه پرسش اضافه کنید.
حالا طراحی فرم به سادگی و بدون محدودیت امکان پذیر خواهد بود

rockboy_62
سه شنبه 25 تیر 1387, 09:07 صبح
سلام
شما می بایست ساختار بانکتان را مطابق با روشی اصولی طراحی کنید بدین نحو که:
یک جدول کدینگ شامل دو فیلد: نام و کد بسازید، به ازای هر کدام از فیلدهای پرسشنامه یک کد یکتا و نام تعریف کنید
حالا در جدول ورود اطلاعات پرسشنامه، به ازای هر پرسشی که از کاربر پرسیده می شود یک رکورد شامل فیلد کد عنوان پرسش (مطابق جدول کدینگ) و فیلد نتیجه پرسش اضافه کنید.
حالا طراحی فرم به سادگی و بدون محدودیت امکان پذیر خواهد بود
ممكن هست يه نمونه خيلي كوچيك اينجا قرار بديد تا من اونو ادامه بدم.:لبخندساده:

shaghaghi
سه شنبه 25 تیر 1387, 17:28 عصر
ممكن هست يه نمونه خيلي كوچيك اينجا قرار بديد تا من اونو ادامه بدم.:لبخندساده:
این نمونه صرفا برای همین بخش از بانک شما پیشنهاد می شود و برای اضافه کردن سایر فیلدها و جداول حتما از مشورت دوستان کمک بگیرید تا به مشکلی برخورد نکنید.
این اصل مهم را در نظر داشته باشید ساختار یک بانک مناسب باید طوری باشد که حتی المقدور داده های تکراری نداشته باشیم