PDA

View Full Version : سوال: ُوب سرویس ترجمه کلمات با php و XML

tanha2007
سه شنبه 25 تیر 1387, 01:31 صبح
سلام دوستان.
من میخواهم که از یک وب سرویس استفاده نمایم برای ترجمه کلمات و این مثال را دارم ولی مشکل اینجاست که وب سرویسی که درین مثال استفاده شده دیگر فعال نیست.
میشه لطفا یکی مرا درین قسمت همکاری نماید ؟؟؟

tanha2007
سه شنبه 25 تیر 1387, 23:57 عصر
سلام.
میشه لطفا کسی مرا رهنمایی نماید ؟؟؟

محمدامین شریفی
جمعه 28 تیر 1387, 12:43 عصر
تاپیک را به بخش phpمنتقل کن حتما بچه ها پاسخ میدن

tanha2007
چهارشنبه 16 مرداد 1387, 17:00 عصر
من این پست توی فروم PHP هم دارم، ولی هنوز به نتیجه نرسیدم.
هنوز نمیدانم که من یک وب سرویس را از کجا باید پیدا نمایم که برای ترجمه کلمات استفاده نمایم ...

محمدامین شریفی
پنج شنبه 17 مرداد 1387, 11:03 صبح
من این پست توی فروم PHP هم دارم، ولی هنوز به نتیجه نرسیدم.
هنوز نمیدانم که من یک وب سرویس را از کجا باید پیدا نمایم که برای ترجمه کلمات استفاده نمایم ...
فکر کنم منم اومدم تو تالار php آیا شما مشکلتان پیدا کردن نقطه پایانی(end point) است؟
یا نحوه نمایش آن؟

tanha2007
پنج شنبه 17 مرداد 1387, 14:41 عصر
من فقط میخواهم یک آدرس یک سایت را پیدا نمایم، که وب سرویس ترجمه کلمات را داشته باشد و من بتوانم آن فایل را به آن ارتباط دهم. و از آن وب سرویس استفاده نمایم .

محمدامین شریفی
پنج شنبه 17 مرداد 1387, 23:35 عصر
من فقط میخواهم یک آدرس یک سایت را پیدا نمایم، که وب سرویس ترجمه کلمات را داشته باشد و من بتوانم آن فایل را به آن ارتباط دهم. و از آن وب سرویس استفاده نمایم .
دوست خوبم میفهم چی میگی ولی خروجی وب سرویس به این دلیل xml است که شما بتوانید هر جوری که دلتان میخواهد آنرا نمایش دهید(فلسفه اش آن است)
اگر وبگاهی اینجوری وجود داشته باشد اطلاعی ندارم
اگه چیزی مثل آن چیزهایی رو که گوگل تو googleig داره میخوای.یک تاپیک به همین نام اینجا زدم.
میتونی ازاستاد (http://barnamenevis.org/forum/member.php?u=798) بپرسی حتما جوابت میده
پیروز باشی