PDA

View Full Version : publish کردن برنامه c#

masoudnikoofar
سه شنبه 25 تیر 1387, 19:04 عصر
سلام....بچه ها من یه برنامه نوشتم و حالا مثلا می خوام ازش 500 نسخه رایت کنم و بدم این و اون...اما اونا که .net framework ندارن...منم می خوام فقط یه فایل نصب باشه....چی کار کنم؟:عصبانی++:

__H2__
چهارشنبه 26 تیر 1387, 01:40 صبح
سلام
شما اصلاً برای پروژه تان setup ساختید؟؟؟؟؟
میتوانید از setup ساز خود VS استفاده کنید و یک پروزه Setup به solution تان اضافه کنید.
البته اگر تا حالا کار نکرده اید، باید کمی کار کنید تا دستتان بیاید.

masoudnikoofar
چهارشنبه 26 تیر 1387, 23:28 عصر
سلام...مرسی که جواب دادید...اما این setup بدون .net framework کار می کنه؟

Alen
پنج شنبه 27 تیر 1387, 08:13 صبح
در جواب شما بايد بگم كه صد البته كه كار ميكنه ‏؛ براي آشنايي و يادگيري با نحوه ساختن اون هم كافيه يه جستجو تو همين سايت انجام بدي مطالب زيادي پيدا خواهي كرد

masoudnikoofar
پنج شنبه 27 تیر 1387, 13:47 عصر
مرسی:بامزه:

shervin_agh67
جمعه 04 مرداد 1387, 15:30 عصر
برنامه هایی که با .netframework نوشته می شه برای کار کردنشون هم نیاز به .netframework دارند. این که ما یک برنامه ای با .net بنویسیم که در سیستم های مختلف مستقل کار کنه به نظر من غیر ممکنه . صرف نظر از مشکل dll هایی که در برنامه add شده ما با مشکل CLR مواجه هستیم که مسئولیت اجرای برنامه رو بر عهده داره . حالا اگر شما برای برنامتون Setup طراحی کنید setup تنها کاری که می تونه بکنه اینه که چک بکنه که آیا .netframework آیا نصب شده یا نه ؟ که در اینصورت اگر فایلش رو در برنامه نصبتون add نکرده باشید نیاز به اتصال به اینترنت داره . تنها برنامه هایی که در دات نت نیاز به .netframework ندارند برنامه های Win32 و MFC(که اونم نیاز به کتابخانه کلاس بنیادی داره) هستند.