PDA

View Full Version : سوال: بك آپ از روي سرور

saeed razaee
چهارشنبه 26 تیر 1387, 09:32 صبح
با سلام
دوستان عزيز من تيلهاي خود را در sql2000 روي سرور قرار داده ام و بانك اطلاعاتي خود را در اكسس ايجاد نموده ام و تمام فرمها ، گزارشها، كوئريها و غيره در اكسس روي سيستم كاربران نصب نموده ام و با odbc به تيبلهاي روي سرور لينك شده ام حال مي خواهم وقتي از بانك اكسس روي سيستم كاربران بك آپ مي گيرم اطلاعات ثبت شده داخل بانك را هم برايم بك آپ بگيرد براي اين كار چكاري بايد انجام دهم لطفا راهنمائي فرمائيد.در حال حاضر وقتي بك آپ مي گيرم بانك اكسس بدون تيبل و اطلاعات ثبت شده مي باشد.

HAMRAHSOFT.IR
پنج شنبه 27 تیر 1387, 09:08 صبح
فکر کنم شما باید از بانک sql2000 بکاپ بگری که اونم توی بخش sql2000 فکنم جواب داده شده

jaberian2
پنج شنبه 27 تیر 1387, 13:38 عصر
با سلام
دوستان عزيز من تيلهاي خود را در sql2000 روي سرور قرار داده ام و بانك اطلاعاتي خود را در اكسس ايجاد نموده ام و تمام فرمها ، گزارشها، كوئريها و غيره در اكسس روي سيستم كاربران نصب نموده ام و با odbc به تيبلهاي روي سرور لينك شده ام حال مي خواهم وقتي از بانك اكسس روي سيستم كاربران بك آپ مي گيرم اطلاعات ثبت شده داخل بانك را هم برايم بك آپ بگيرد براي اين كار چكاري بايد انجام دهم لطفا راهنمائي فرمائيد.در حال حاضر وقتي بك آپ مي گيرم بانك اكسس بدون تيبل و اطلاعات ثبت شده مي باشد.

دوست عزيز ميشه دقيقا"توضيح بديد چه جوري ميشه table رو به SQL منتقل كرد. من با Sql آشنا نيستم و ممنون ميشم اگه منو راهنمايي كنيد.

saeed razaee
شنبه 29 تیر 1387, 08:00 صبح
دوست عزيز وقتي كه يك ديتابيس توي sql ساختي جداول را داخل آن ايمپورت مي كني به همين راحتي .
اما من جواب سوال خود را نگرفتم . من مي خواهم از توي اكسس و از روي سيستم كلاينت ها از بانك sql بك آپ بگيرم از روي خود sql روي سرور كه كاري نداره .