PDA

View Full Version : مشکل ایجاد شده در content page

bbc_sh
پنج شنبه 27 تیر 1387, 17:55 عصر
سلام دوستان
من توی content از یک دیتالیست استفاده میکنم.توی محیط content اسپیس میزنم تا به اندازه ای که میخوام در بیاد.بعد دیتالیست رو سمت راست قرار میدم.در ضمن position رو relatively positioned گذاشتم. وقتی ران میزنم صفحه درست اجرا میشه .ولی وقتی بر میگردم به محیط content صفحه رو اینطوری میبینم چرا؟ وقتی اسپیس میزنم یه چند سطر &nbsp ایجاد میشه که باعث میشه فاصله محتویات با فوتر زیاد بشه .ولی من اینهارو پاک میکنم.فکر میکنم مشکل همینجاست.حالا اگه نخوام با فوتر فاصله ایجاد نشه باید چیکارکنم؟http://i33.tinypic.com/5jz9zl.jpg

hadi000333
پنج شنبه 27 تیر 1387, 18:43 عصر
relatively positioned رو به حالت noset تبدیل کن و تمام تنظیمات رو با جدول ها انجام بده
یا کنترل ها تو توی یه Panel بذار شاید درست شد.

bbc_sh
پنج شنبه 27 تیر 1387, 19:05 عصر
اگه position رو به noset تبدیل کنم و از جدول هم استفاده کنم.کنترل هایی که توی صفحه میارم مثلا همون جدول به طور پیش فرض سمت چپ قرار میگیره ومن جاشو نمیتونم تغییر بدم.می خوام سمت راست قرار بگیره.راهی وجود نداره که content سمت راست باشه؟

m.hamidreza
پنج شنبه 27 تیر 1387, 19:23 عصر
می خوام سمت راست قرار بگیره.راهی وجود نداره که content سمت راست باشه؟

اون مگه دست خودشه کجا قرار بگیره ؟! شما مدیریت میکنین اون کجا قرار بگیره! کمی تا قسمتی در مورد HTML کسب معلومات بفرمایید تا این مشکل به سادگی مرتفع شود.:لبخندساده:
کد صفحه رو اینجا بذارید....

bbc_sh
پنج شنبه 27 تیر 1387, 19:56 عصر
منظورتون ltr و rtl هست؟برای content باید به صورت دستی کد بنویسم؟چون توی پروپرتیزش که چیزی نیست.

milade
پنج شنبه 27 تیر 1387, 20:25 عصر
به نظر من کد بنویس شر رو بکن(حرفه ای هم می شی)
این طوری می دونی چی نوشتی

bbc_sh
پنج شنبه 27 تیر 1387, 20:34 عصر
کجا باید بنویسم و چه کدی؟

milade
پنج شنبه 27 تیر 1387, 21:06 عصر
سلام دوست عزیزم
اقا بگم اگه می خوای کد نویسی بکنی باید از صفر شروع کنی و قید دیتا لیست و فرم ویو و هر چی اماده هست رو بزنی
ولی به جاش اگه می خواستی بری یه جا کار زود رقبا را ناک اوت (اصطلاح کنگفو) میکنی
حالا کجا بنویسی؟
توی صفحه کد نویسی که معمولا یا کد فایله(با پسوند .cs و .vb ) و یا توی همون صفحه است (این طوری)

<scriptrunat="server">
</script>

البته بگم یه خورده اوایل سخته
بهم بگو تازه کاری یا نه (البته خودم بله)
اگه اره که یه سری کد مینویسم(قولت نمی دم چون جستجو کنی توی سایت هست) ولی اگه نه که هیچ

خوب چی بنویسی؟
کد sql و asp.net (هه هه هه)(بی شوخی)
کمک خواستی در خدمتم

bbc_sh
پنج شنبه 27 تیر 1387, 21:44 عصر
دوست عزیز و با حال
آره .تازه کارم ولی فکر کنم دارم پیشرفت میکنم.منظور من از سوالی که از اول پرسیدم همش به content مربوط میشه .مثل همونی که تو شکل هست .حالا یه سوال ؟ مگه وقتی قراره اندازه content عوض شه توی codebehined باید کد بنویسیم.مگه نباید توی قسمت سورس باشه؟

salehbagheri
پنج شنبه 27 تیر 1387, 22:26 عصر
سلام جانم!
يه حالگيري بزرگ!!!!
اگه سايت شما در حالت Edit با حالتي كه در Browser مي بينيد، تغيير كرده ديگه درست نمي شه!!
البته درست مي شه به شرطي كه بعضي از كدهاتون رو غير فعال كنيد.
پس بهتره دنبال اين نباشيد كه چه جوري اين دوتا رو با هم Match كنيد.
با تشكر!

bbc_sh
پنج شنبه 27 تیر 1387, 22:53 عصر
البته درست مي شه به شرطي كه بعضي از كدهاتون رو غير فعال كنيد.
منظورتون از بعضی از کدها چه کدهایی هست؟ صفحه ای که عکسش هست همینطوری اجرا میشه و من هم میخوام دیتالیست سمت راست باشه .حالا نمیدونم چرا خارج از content افتاده؟

salehbagheri
پنج شنبه 27 تیر 1387, 23:05 عصر
ببين داداش! كدتو بزار تا با مغز كوچكم ديباگش كنم!

چون با عكس چيزي حل نمي شه!

hadi000333
جمعه 28 تیر 1387, 00:45 صبح
یه صفحه ی Template از جایی پیدا کن و کد Html اش رو بررسی کن
این بهترین راه برای یادگرفتنه!