PDA

View Full Version : مشكا با ديتا ريپورتر

afrashteh1
پنج شنبه 27 تیر 1387, 21:04 عصر
وقتي براي بار اول ديتا ريپوتر اجرا ميشه تمام ركورها را مياره اما بار دوم فقط نتايج كويري را مياره . ميخوام طوري باشه كه در همان بار اول نتايج كويري را بياره .
متشركم

afrashteh1
شنبه 29 تیر 1387, 12:41 عصر
دوستان كسي نمي خواد جواب بده

afrashteh1
شنبه 29 تیر 1387, 17:45 عصر
يعني واقعآ كسي نيست سوال ما را جواب بده

vbhamed
شنبه 29 تیر 1387, 18:03 عصر
سلام
كد نمايش گزارش بايد چيزي شبيه به اين باشه
DE نام DataEnvironment و cmd نام Command اون هست، DR هم نام DataReport
به جاي ... هم شرط رو بزاريد

DE.Connections(1).Close
DE.Connections(1).ConnectionString = "Provider=Microsoft.Jet.OLEDB.4.0;Persist Security Info=False;Data Source=" & "C:\test.mdb"
DE.Connections(1).Open
DE.Recordsets("cmd").Close
DE.Recordsets("cmd").Open "Select * From Table1 Where ...."
DR.Show

rouzbeh_ziafati
دوشنبه 09 دی 1387, 21:52 عصر
سلام
در بانک یک فیلد دارم که تاریخ ورود ماشین رو در خودش قرار داده .
کدی نوشتم که ماشین هایی که بین دو تاریخ وارد شده اند رو در گزارش نمایش میده . تاریخ ها رو در text میگیرم .
می خوام توی datareport دو تا label بگذارم که این دو تاریخ که بر اساس جستجو کردم رو نشون بده ( همون محتویات Text1 و Text2 .... چه کار باید بکنم ؟؟؟؟ هر کاری کردم نشد !
مثلا اگر در فرم تاریخ 10/9/87 و 12/9/87 زدم و رکوردهای بانک رو در Datareport نمایش دادم در گزارش اون بالا این دو تا تاریخ نوشته بشه که وقتی چاپ میکنم بفهم این گزارش مربوط هست به ماشین هایی که بین این دو تا تاریخ وارد شده بودند .

سوال دوم برای نمایش تاریخ جاری به صورت شمسی در Datareport (مثلا در label1 ) چه کار باید بکنمم ؟
یک تابع دارم که تاریخ میلادی رو به شمسی تبدیل میکنه . به اسم J_TODAY که خروجیش رشته است .
حالا چطور توی Datareport ازش استفاده کنم .
لطفا هرکی بلده کمک کنه که خیلی خیلی نیاز دارم .

3dboy1
دوشنبه 09 دی 1387, 23:05 عصر
با سلام
دوست عزيز بچه ها در زمينه تاريخ dll و ماژول هاي يادي گذاشتند
جستجو كنيد حتما به نتيجه ميرسيد
موفق باشيد

rouzbeh_ziafati
سه شنبه 10 دی 1387, 00:10 صبح
با سلام
دوست عزيز بچه ها در زمينه تاريخ dll و ماژول هاي يادي گذاشتند
جستجو كنيد حتما به نتيجه ميرسيد
موفق باشيد

مشکل من تبدیل تاریخ نیست ماژولش رو دارم . مشکل من اینکه می خوام محتوای یک text رو در یک label از datareport نشون بدم .

rouzbeh_ziafati
جمعه 18 بهمن 1387, 18:14 عصر
چطور میشه برای رکوردهایی که توی گزارش Datareport میاند شماره ردیف گذاشت ؟ به ترتیب از 1 به بالا