PDA

View Full Version : گذاشتن دكمه در هر سط grid view

tanha_nabash
شنبه 29 تیر 1387, 19:39 عصر
من ميخواهم با زدن دكمهي يك سري اطلاعات در گريد ويو ظاهر شود و در هر سطري كه يك سطر از جدول در بانك اطلاعاتي را نشان مي دهد يك دكمه قرار گيرد و با زدن ان دكمه به شخص ديگر ارجاع دهم گذاشتن دكمه در هر سطر چطوري است من كد ستون هاي گريد ويد را در ضميمه مي گذارم

salehbagheri
شنبه 29 تیر 1387, 19:52 عصر
از طريق Edit Template مي توني يك دكمه در هر سطر قرار بدي!

Edit Template واقع در Smart Tag گريد ويو است.

توضيح بيشتر مي خواي ؟؟؟؟

meysam_12001
شنبه 29 تیر 1387, 19:58 عصر
روي گريدويو Right Click كن بعد show smart tag رو انتخاب كن بعد Add new Column رو انتخاب كن سپس از قسمت choose a field type گزينه TemplateField رو انتخاب كن بعدش يه اسم هم براي هدرش بذار ، حالا دوباره روي گريدويو Right Click كن بعدش از گزينه edit Template اين ستوني رو كه اضافه كردي رو انتخاب كن ، حالا از منوي toolbox يه Button بگيرو بنداز توي قسمت ItemTemplate .
روي اين دكمه دوبار كليك كن بعد اون كدي رو كه مي خواي توش بنويس.

tanha_nabash
شنبه 29 تیر 1387, 20:15 عصر
منظورم اين است وقتي كه براي هر سطر دكمه گذاشتم مي خاهم وقتي روي هر سطر كليك كردم اطلاعات ان سطر ارجاع داده شود اين كدش چه طوريه؟

tanha_nabash
شنبه 29 تیر 1387, 23:51 عصر
اگه بخام براي هر سطر يك چك باكس بذارم و چك كنم كدام سطر تيك خورده وانها را ارجاع بدم چطور؟

tanha_nabash
یک شنبه 30 تیر 1387, 15:12 عصر
كسي نمي دونه

farzad_vb62
یک شنبه 30 تیر 1387, 19:05 عصر
اگه بخام براي هر سطر يك چك باكس بذارم و چك كنم كدام سطر تيك خورده وانها را ارجاع بدم چطور؟
من هم مشکلي شبيه همين داشتم که دوستان کم لطفي کردن و جواب ندادن...!!!!
ولي خودم پيدا کردم و راه حلو نوشتم به تاپيک زير مراجعه کنيد:
قرار دادن checkbox در grid با کد..!

m.hamidreza
یک شنبه 30 تیر 1387, 19:37 عصر

به دفعات مطرح شده :

string _C_No = "";
foreach (GridViewRow gridRow in gView1.Rows)
{

CheckBox chbxRmove = (CheckBox)gridRow.FindControl("chbx");
if (chbxRmove != null)
{
if (chbxRmove.Checked)
{
_C_No = gView1.DataKeys[gridRow.RowIndex].Value.ToString();
//do something

}
}
}

چک باکس رو از طریق ItemTemplate بذارید تو گرید، chbx آی دی اون چک باکس هست. ویژگی Datakeys گرید رو هم برابر با فیلد کلید اصلی جدول بذارید.
این کد رو هم در Not Page.IsPostback بذار...