PDA

View Full Version : سوال: ارسال تعداد زیاد ایمیلها و جلوگیری از رفتن ایمیلها در پوشه bulk یا spam گیرنده ها

resident
یک شنبه 30 تیر 1387, 10:01 صبح
سلام.

برنامه ای دارم که ایمیل ها رو به صورت گروهی(مثلا 1000 تا) به outlook میفرسته و از اونجا ایمیل ها ارسال میشه. خالا مشکلی که داره اینه که چون تعداد ایمیل ها زیاده تو پوشه spam یا bulk گیرنده ها میره. میشه کاری کرد که ایمیل ها به پوشه inbox افراد بره؟

متشکرم.

mohammed
دوشنبه 20 آبان 1387, 16:31 عصر
جواب این سوال را من نیز احتیاج دارم. آیا در جایی دیگر جوابی برای این سوال پیدا نکرده اید؟

afsharm
دوشنبه 20 آبان 1387, 19:37 عصر
خیلی امیدوار نباشید چون سرویس دهنده‌هایی مثل جی‌میل به شدت به اسپم حساس هستند و سعی می‌کنند به هر روشی که شده جلوی آن را بگیرند. من مشترک ایمیل‌های زیادی بوده‌ام که اکثر آنها با چنین مشکلی مواجه شده بودند. نمونه‌اش ایمیل‌های به روز رسانی تایپک‌های همین سایت برنامه نویس. یک راه علاج غیر مستقیمش اینه که به کاربرانتان بگویید هر چند وقت یک بار Bulk mail خودشان را چک کرده و به سرویس دهنده خود اعلام کنند که این ایمیل‌ها اسپم نیستند.

mohammed
سه شنبه 21 آبان 1387, 08:12 صبح
اما وقتی در سایتهای حرفه ای عضو می شوید اینطور نیست. من عضو یک mail group هایی در سایت Sony Ericsson یا بعضی سایتهای خبری هستم و نامه های اتوماتیک آنها به Bulk هم نمی رود.
بنظرم باید یک تکنیکی داشته باشد که من از اون بی خبرم.

dehghanimeh
سه شنبه 21 آبان 1387, 14:57 عصر
این سایت ها اول اعتبار فرستنده را بررسی می کنند
اگر سرور فرستنده معتبر نباشد نامه را درون inbox نمی گذاره.