PDA

View Full Version : برنامه دبیرخانه

shp_mj
یک شنبه 30 تیر 1387, 13:12 عصر
با عرض سلام
می خواستم ببینم کسی ار دوستان نمونه برنامه ای از دبیرخانه نداره
با تشکر
در نمونه برنامه ها سرچ کردم چیزی پیدا نشد

mohammadsaleh
یک شنبه 30 تیر 1387, 17:36 عصر
سلام دوست عزيز . اين برنامه كوچولو رو براي يك كلانتري طر احي كر دم . البته اين برنامه رو تو يك پوشه بذار و با اضافه كر دن چند پوشه ديگه كه احتمالا خودت حدس خواهي زد و افزودن آيكون دلخواه به اون برنامه رو تكميل و استفاده كن

shp_mj
دوشنبه 31 تیر 1387, 18:02 عصر
مرسی
صمیمانه تشکر می کنم

risheha
جمعه 18 مرداد 1387, 10:16 صبح
سلام آقاي محمد صالح
ميخواستم بدونم اين برنامه شما اطلاعات رو توي خودش ذخيره ميكنه ؟ يعني با تعويض ويندوز اطلاعات از بين نميره ؟ راستي برنامه رو كه گرفتم اون قسمت ايجاد پشتيبان كار نميده و ارور ميده بايد چيكارش كنم ؟ لطفاً‌جواب منو حتماً بديد
سپاسگذارم دوست عزيز.

dadsara
دوشنبه 21 مرداد 1387, 10:55 صبح
سلام آقاي محمد صالح
ميخواستم بدونم اين برنامه شما اطلاعات رو توي خودش ذخيره ميكنه ؟ يعني با تعويض ويندوز اطلاعات از بين نميره ؟ راستي برنامه رو كه گرفتم اون قسمت ايجاد پشتيبان كار نميده و ارور ميده بايد چيكارش كنم ؟ لطفاً‌جواب منو حتماً بديد
سپاسگذارم دوست عزيز.
باسلام
باید در قسمت VBA ,Tools,References گزینه Microsoft Scripting Runtime تیک بخورد.

arfaghani
شنبه 16 دی 1391, 01:03 صبح
سلام
چطور میشه یه سری گزینه ها رو برداشت به جاش به چیه دیگه نوشت
من یه دبی خانه واسه دفتر خودمون می خوایم نامه ارسالی به بیرون زیاد داریم
نام نام خانوتدگی مدرک تحصیلی نوع درخواست اینا رو می خوام بهش اضافه کنم - برنامتون خیلی قشنگه من برنامه نویسی بلد نیستم - نخواستم هزینه کنم.

somayeh1361
شنبه 16 دی 1391, 13:54 عصر
سلام از برنامه جالبتون ممنون فقط برنامه تون يك ايراد داره و اون اينكه معمولا در سال جديد بايد شماره از يك (1) شروع بشه اما برنامه شما دنبال شماره سال قبل شماره ميزنه اگه اين مشكل مرتفع بشه فكر كنم برنامه جالبتر ميشه