PDA

View Full Version : کپی اطلاعات یک دیتابیس در دیتابیس دیگر

resident
یک شنبه 30 تیر 1387, 14:43 عصر
سلام.
من 2 تا دیتابیس داخل یک سرور دارم که همه object هاشون مثل هم است. فقط نام 2 دیتابیس متفاوت است. میخوام اطلاعات tableهای جداول دیتابیس اول رو در دیتابیس دوم کپی کنم.چطور این کار رو انجام بدم؟
متشکرم.

بهنام بهمنی
یک شنبه 30 تیر 1387, 17:08 عصر
شما مي توانيذ بر روي db اول و يا دوم كليك راست كرده و بعد گزينه all task و بعد import/export را انتخاب كرده و سپس مراحل را مطابق wizard نمايش داده شده انجام دهيد .

resident
یک شنبه 30 تیر 1387, 17:37 عصر
شما مي توانيذ بر روي db اول و يا دوم كليك راست كرده و بعد گزينه all task و بعد import/export را انتخاب كرده و سپس مراحل را مطابق wizard نمايش داده شده انجام دهيد .

ممنون از جوابتون.
من این کار رو انجام داده بودم اما مشکلی که دارم اینه که در قسمت specify table copy or query من سومین گزینه یعنی copy objects and data between sql server database رو انتخاب می کنم که داده های جداولم رو کپی کنه.داده ها رو کپی می کنه اما sp ها و view هامو از بین می بره و فقط اونهایی که سیستمی هستند نگه میداره

samispeed
یک شنبه 30 تیر 1387, 19:00 عصر
یک روش دیگری که می توانید عمل کنید این هست که اطلاعات و جدول ها را از طریق import/export انجام دهید برای sp,view ابتدا همه آنها را انتخاب کنید و سپس کلیک راست all tasks/generate sql script را انتخاب کنید و دکمه ok را بزنید فایل را ذخیره کنید سپس بروید query analyzer را باز کنید و در قسمت بالایی اسم جدولی که می خواهید این اطلاعات در آن کپی شود را انتخاب و سپس فایلی که ذخیره کردید را باز می کنید و آن را run می کنید بعد از زدن refresh در دیتابیس می توانید آن را مشاهده نمایید

resident
دوشنبه 31 تیر 1387, 15:25 عصر
یک روش دیگری که می توانید عمل کنید این هست که اطلاعات و جدول ها را از طریق import/export انجام دهید برای sp,view ابتدا همه آنها را انتخاب کنید و سپس کلیک راست all tasks/generate sql script را انتخاب کنید و دکمه ok را بزنید فایل را ذخیره کنید سپس بروید query analyzer را باز کنید و در قسمت بالایی اسم جدولی که می خواهید این اطلاعات در آن کپی شود را انتخاب و سپس فایلی که ذخیره کردید را باز می کنید و آن را run می کنید بعد از زدن refresh در دیتابیس می توانید آن را مشاهده نمایید

ممنون.
اگه sp ها , view ها encript شده باشند چکار میشه کرد؟ چون این روش جواب نمیده.

mehrnoosh_al62
چهارشنبه 02 مرداد 1387, 08:12 صبح

سلام دوست عزیز
من هم تو برنامم همین مشکلو دارم. یعنی میخوام وقتی از سیستمم پشتیبان میگیرم هنگام restor کردن sp ها و view ها هم به بانک جدیدم اضافه بشن. میشه بگید چطور میتونم این کار رو از طریق برنامم و از طریق کد انجام بدم؟ برنامم با c# نوشته شده.
ممنونم... :قلب: