PDA

View Full Version : برنامه ای بدون Borlndmm.dll و ...

orion188
جمعه 13 شهریور 1383, 14:10 عصر
سلام
میخوام برنامه ای داشته باشم که کاملا" مستقل ، بدون نیاز به این DLL ها و BPL ها اجرا بشه. چطور ممکنه؟ در Build with Runtime Packages رو هم غیر فعال کردم. ولی DLL رو چه کار کنم؟

ممنون

مهدی کرامتی
جمعه 13 شهریور 1383, 16:29 عصر
کجا از این Dll استفاده کرده اید؟

orion188
جمعه 13 شهریور 1383, 18:30 عصر
سلام
این DLL رو به صورت اتوماتیک از من میخواد. به این معنی که هر جا من قصد استفاده از فایل EXE دارم، این dll رو به همراه 2 تای دیگه میخواد. (کلا" برنامه هایی که با Delphi و C++Builder نوشته میشن، ظاهرا" از توابعی که توی اینها موجوده استفاده میکنن (یا فرض میشه که استفاده میکنن))

ممنون

مهدی کرامتی
جمعه 13 شهریور 1383, 23:14 عصر
بعید میدونم همینطوری این DLL به برنامه شما اضافه شده باشه.

این DLL فقط زمانی لازمه به برنامه شما اضافه بشه که قرار باشه یک پارامتر از نوع String به یک تابع درون یک DLL پاس کنید.

orion188
شنبه 14 شهریور 1383, 13:11 عصر
سلام

راستش نه. من هر کاری میکنم اینها رو میخواد:
1-Borlndmm.dll
2-cc3260.dll
3-cc3260mt.dll

حتی برای یک تک-فرم که هیچ کاری هم انجام نمیده. البته من این رو فقط یک بار با Delphi امتحان کرده بودم قبلا" و یادمه که میخواست اینها رو. ولی بقیشو همش با C++ Builder 6 امتحان کردم و این نتایجی که میگم مال Builder هست. یعنی مشاهدات من (اگه بخوایم دقیق صحبت کرده باشیم) از روی delphi نبوده.
حالا آیا فرقی میکنه؟ ممکنه مساله خود Builder باشه؟

ممنون

مهدی کرامتی
شنبه 14 شهریور 1383, 16:27 عصر
بله. میتونه از خود Builder باشه.

omidsm
سه شنبه 17 شهریور 1383, 17:03 عصر
سلام
می بخشید شما با چه نسخه ای از دلفی کار می کنین :?:

Inprise
سه شنبه 17 شهریور 1383, 17:22 عصر
من این رو فقط یک بار با Delphi امتحان کرده بودم قبلا" و یادمه که میخواست اینها رو

دلفی فقط در شرایط خاصی نیاز به انتشار این ماژولها داره که مورد تو اون شرایط خاص رو نداره .

من هر کاری میکنم اینها رو میخواد:
1-Borlndmm.dll
2-cc3260.dll
3-cc3260mt.dll

- اگر از DLL استفاده نمیکنی اصولا ماژول اول قابل استفاده نیست .
- اگر موقع ساخت برنامه استفاده از Dynamic Run-Time Package ها رو انتخاب کرده باشی باید همراه برنامه ات ماژولهای دوم و سوم رو منتشر کنی ( این دو فایل در واقع CRTی بورلند هستند : C Runtime . در حالت معمولی پیاده سازی تمام توابع به خود فایل اجرائی یا ماژول لینک میشه ، اما اگر از Dynamic Runtime استفاده کنی ، باید ماژولهای CRT رو منتشر کنی ، که برای سی بیلدر همون نقشی رو ایفا میکنن که MsVCRt برای ویژوال سی ایفا میکنه )

- ضمنا" ما اینجا یه بخش ویژهء سی بیلدر داریم که بهتره سوالات مربوط به اون ، اونجا مطرح بشه

موفق باشید :)