PDA

View Full Version : تبدیل dbf به sql

bkhayatian
چهارشنبه 02 مرداد 1387, 12:16 عصر
با سلام و خسته نباشید

آقا من یه سری فایل dbf دارم که با استفاده از ویندوز براش DSN درست کردم بعد هم از طریق sql اونا رو تبدیل کردم .

حالا میخوام این پروسه بعد از dsn رو با کد وی بی 6 انجام بدم تورخدا کمک کنید:گریه: یعنی بتونم عمل import اطلاعات رو به sql با کد توی وی بی انجام بدم که به صورت یک برنامه آماده برای یوزرهای عادی باشه

لطفاً کمک کنید.

bkhayatian
شنبه 05 مرداد 1387, 09:30 صبح
کسی کمک نمیکنه، بدجوری گیرم ،:گریه::گریه::گریه::گریه::گری :

bobrus
شنبه 05 مرداد 1387, 10:01 صبح
خوب به نظر من بهتره اين كارو بندازي گردن خود Sql Server چون هر كاري كه توي اسكيوال سرور با ويزاد و غيره انجام مي شه با كد نويسي هم انجام مي شه شما كدشون رو بنويسيد و بعد با Vb دستور اجراش رو بدي.د بهتر كه سوالت رو توي فريوم پايگاه داده مربوطه بپرسي تا راهنمايي لازم رو انجام بدن (فكر كنم بادستور bcp باشه )
اگر هم به نتيجه نرسيدي روش كارت و اگه خواستي فايلهات رو بذار اينجا شايد تونستم كاري بكنم

bkhayatian
شنبه 05 مرداد 1387, 15:14 عصر
مشکل من دقیقا همون کدهای export کردن هست من با bcp رو هم تست کردم نشد من میخوام همه کار از تو وی بی اجرا بشه یعنی با زدن یک دکمه تمام بانک های من از dbf به sql تبدیل بشن

bobrus
دوشنبه 07 مرداد 1387, 08:44 صبح
دوست عزيز بازم بهترين راه استفاده از دستورات خود Sql Server هستش شما اين سوال رو تو فريوم پايگاه داده مطرح كن تا روش كار رو بهت بگن بعد همون دستورات رو توي Vb بوسيله Store Procedure اجرا كن