PDA

View Full Version : مقاله: کمک در مورد گذاشتن عکس در اکسس

mohammad-seifi
پنج شنبه 03 مرداد 1387, 22:17 عصر
من یک برنامه دارم که می خواهم در یکی لز فرم ها عکس قرار بدهم به عنوان پشت زمینه
اگر داتنت کار کرده باشین عکس را در همان مسیر برنامه ات ذخیره میکنی و هر درایو یا هر کامپیوتری ببری آن عکس همراه پروژه ات هست و اجرا می شه لطفا بهم بگین که توی اکسس باید چه کار کنم که هرجا پایگاه داده را بردم عکس هم همراش باشد و در هر کامپیوتر و هر درایو دیگری عکس به عنوان بک گراوند فرمم قرار داشته باشد و خطای عکس پیدا نمی شه را دیگر نده در ضمن من این مشکل را با وی بی 6 نیز دارم اگر کمک کنید ممنون می شوم:گریه:

مهدی قربانی
پنج شنبه 03 مرداد 1387, 23:01 عصر
سلام
دوست عزيز در فرمهاي اكسس شما كافيه كه بعد از اضافه كردن تصوير از طريق خصوصيت Picture گزينه Embedded در خصوصيت Picture Type انتخاب كنيد تا ديگه فايلتون در ساير دستگاهها دچار مشكل نشه .

mohammad-seifi
جمعه 04 مرداد 1387, 18:53 عصر
سلام
دوست عزيز در فرمهاي اكسس شما كافيه كه بعد از اضافه كردن تصوير از طريق خصوصيت Picture گزينه Embedded در خصوصيت Picture Type انتخاب كنيد تا ديگه فايلتون در ساير دستگاهها دچار مشكل نشه .
دوست عزیز متشکرم میشه در ویی 6 هم یه راهنمایی بکنید مثلا با کد نویسی یک عکسو به خصوصیت picture یک کنترل picturebox اگر نسبت دادم چه کار کنم که پروژه ام را هر جایی که ببرم بتوند عکس را بخواند مثل متد CurrentDirectory کلاس Directoryدر سی شارپ

mohammad-seifi
جمعه 04 مرداد 1387, 18:58 عصر
آقای مهدی قربانی متشکرم در مورد وی بی 6 البته با کد نویسی با استفاده از متد loadpicture یه راهنمایی بکنید که عکس با پروژه ام انتقال بیابد
مثلا در سی شارپ عکس در مسیر پروژه ات قرار میدی بعد با استفاده از متد CurrentDirectory کلاس Directory می شه این کارو کرد

مهدی قربانی
شنبه 05 مرداد 1387, 07:55 صبح
سلام
دوست گرامي بهتره مورد VB‌رو در تالار مربوط به مباحث VB مطرح بفرمائيد .