PDA

View Full Version : سوال: صفحه پسورد فارسي

saeed razaee
شنبه 05 مرداد 1387, 07:44 صبح
با سلام
من ديتابيس خودرا توي sql2000 ساخته ام اما فرمها و كوئري ها و گزارشاتم توي اكسس مي باشد. ديتابيس sql را روي سرور قرار داده ام و براي لينك بين ديتابيس اكسس روي كلاينت ها با sql روي سرور از odbc استفاده كرده ام . حال براي ورود به برنامه روي سيستم كلاينتصفحه درخواست پسورد باز مي شود تا ارتباط با sql برقرار شود چه كار كنم كه كلاينتها اين صفحه را به صورت فارسي ببينند.با تشكر

jaberian2
یک شنبه 06 مرداد 1387, 10:02 صبح
سلام
من يه ديتا بيس تو اكسس تهيه كردم و حالا مي خوام به SQL براي جداولش متصل بشم. از بچه هاي انفورماتيك شركت خواستم ولي اونها دهها دليل آوردند كه اينكار چقدر سخته و چه جوري امنيت شبك رو پائين مي آره و ... . من اطلاعاتم راجع به SQL خيلي كمه و نتونستم دلايل اونها رو ( كه فكر مي كنم بي اساسه ) توجيه كنم. ممنون ميشم اگه در خصوص نحوه اتصال، حجم كار و كاهش احتمالي امنيت شبكه توضح بديد.
لازمه بگم كه فايل من حدود 20 جداول داره. شركت داراي شبكه قويه و متاسفانه بدليل ورود حجم زيادي از اطلاعات در ديتا بيسم حتما" بايد به SQL منتقل بشه.

saeed razaee
یک شنبه 06 مرداد 1387, 11:39 صبح
با سلام
دوست عزيز شما جداول توي اكسس را داخل sql ايمپورت مي كنيد و در sql يك يوزر و پسورد تعريف ميكنيد.
بعد روي سيستم كلاينت ها يك odbc تعريف مي كنيد و به بانك sql متصل مي شويد و بعد داخل اكسس در قسمت تيبل تيبلها را به odbc لينك مي كنيد.داخل كتاب sql و اكسس توضيحات تكميلي بيشتري وجود دارد.

jaberian2
یک شنبه 06 مرداد 1387, 15:05 عصر
ممنون از پاسختون.
اولا" ممنوم ميشم اگه يه سرس مطالعه ( ترجيحا" فايل) بمن معرفي كنيد. البته من زياد تو قسمت SQL اكسس دنبالش گشتم و لي اطلاعات كاملي پيدا نكردم.
ثانيا" آيا اين odbc ها كه مي بايست رو ي سيستم كلاينت ها تعريف بشه باعث كاهش ضريب اطمينان و Safty سرور ميشه يا نه؟ از طرف ديگه آيا يوزر و پسورد انتخابي ربطي به يوزر و پسورد ديتابيس اكسس داره و اونجا بايد تعريف بشه يا اينكه با يوزر و پسورد ورود به سيستم كه همون براي تعيين سطوح دسترسي براي شركت ما مورد استفاده است كار انجام ميشه؟

jaberian2
دوشنبه 07 مرداد 1387, 10:11 صبح
منتظر پاسختون هستم