PDA

View Full Version : ایجاد رکورد به سررسیدهای مختلف

sinas1386
دوشنبه 07 مرداد 1387, 08:18 صبح
با سلام خدمت همه دوستان عزیز

من دوجدول دارم که جدول اول شامل نام - فامیلی - جنس - وتعداد قسط می باشد .و جدول دوم شامل سررسید قسط - و شرح کالا . حال میخواهم طوری این دو جدول را به هم وصل کنم که اگر در جدول اول مشخصات را وارد و در تعداد اقساط مثلا 3 را وارد نمودیم در زیر جدول آن که جدول دوم می باشد سه رکورد به سررسیدهای 25/05/87 25/06/87 و 25/07/87ایجاد نماید که بعدا مشخصات شرح کالا با سررسیدهای آن را وارد کنیم .
با تشکر

مهدی قربانی
دوشنبه 07 مرداد 1387, 08:34 صبح
سلام
دوست عزيز تجربه در اينجا ثابت كرده بلحاظ تفاوت ذهنيتها و همينطور ديدگاه سئوال كنند با پاسخ دهنده طرح سئوالاتي مثل سئوال شما با نمونه و توضيحات كامل امكان داره هم سريعتر و هم صحيتر به پاسخ منتهي بشه بنابراين بهتره كه سئوال رو در قالب نمونه بعلاوه توضيحات كاملتر ( منظور روند كار ) ارسال كنيد .

sinas1386
دوشنبه 07 مرداد 1387, 11:05 صبح
دوست عزیز حال وقتی در جدول اول مثلا تعداد اقساط را 3 وارد نمودم در ساب فرم در فیلد قسط سه رکورد به سررسیدهای ذکر شده ایجاد نماید .

mostafa-sohrablou
دوشنبه 07 مرداد 1387, 12:23 عصر
با سلام
من يه نمونه برنامه بصورت زير درست كردم ببين بكارت مي آيد

مهدی قربانی
دوشنبه 07 مرداد 1387, 16:16 عصر
سلام
البته نمونه اي كه دوست خوبمون آقاي سهرابلو زحمت كشيدن كاملتره منتها من يك تغييراتي روي برنامه مورد نظرتون اعمال كردم و همينطور مواردي رو هم اضافه كردم .

sinas1386
دوشنبه 07 مرداد 1387, 17:09 عصر
با تشکر فراوان از دوستان بسیار عزیز آقای سهرابلو و قربانی :لبخندساده:

serojjamali
شنبه 20 مهر 1387, 09:59 صبح
منهم دارم این برنامرو می نویسم
اگه کسی می خواد یه میل به من بزنه
jamali_its@yahoo.com

barname_m708
شنبه 20 مهر 1387, 15:42 عصر
سلام
البته نمونه اي كه دوست خوبمون آقاي سهرابلو زحمت كشيدن كاملتره منتها من يك تغييراتي روي برنامه مورد نظرتون اعمال كردم و همينطور مواردي رو هم اضافه كردم .

باسلام و با عرض تشکر از برنامه خوبتون
ولی این برنامه یه مشکل داره و اون اینه که فقط تا سال 1399 این برنامه کار میکنه.اگه امکان داره برنامه رو طوری تغییر بدین که محدودیت زمانی نداشته باشه.

مهدی قربانی
یک شنبه 21 مهر 1387, 01:24 صبح
سلام
متاسفانه محاسبات تاريخ اين برنامه با بهره گيري از ماجول تاريخ آقاي آزادي انجام ميده كه تنها مشكل اين ماجول محاسبه تاريخ تا حداكثر سال 1399 هست ، البته دنبال حل اين مشكل هستيم .

barname_m708
یک شنبه 21 مهر 1387, 11:13 صبح
سلام
متاسفانه محاسبات تاريخ اين برنامه با بهره گيري از ماجول تاريخ آقاي آزادي انجام ميده كه تنها مشكل اين ماجول محاسبه تاريخ تا حداكثر سال 1399 هست ، البته دنبال حل اين مشكل هستيم .

با سلام خدمت آقای قربانی
من یک ماژول دارم که شاید به دردتون بخوره .ببینید میشه ازش برای رفع این مشکل استفاده کرد