PDA

View Full Version : انجام برنامه ای با C# تحت انترننت و online

saber4166
دوشنبه 07 مرداد 1387, 10:25 صبح
سلام
من یه project ی رو میخواهم انجام بدم که که تحت وب باشه برنامه به اینشکله
که دانش اموزان میتوانند به صورت online نمرات خود را در یافت کنند
عرض شود که تا حالا من برنامه ای درweb #C انجام ندادم و هیچ چیزی در این مورد نمیدونم اگر هرکسی هرچیزی یا هر اطلاعاتی داشت در اختیار من قرار بده ممنون میشم

اگر کسی نمونه برنامه ای Web داره واگه ممکنه برای من بفرسته ممنون میشم
چون این اولین برنامه انترتی و online منه وهیچ چیزی در این مورد نمیدونم

amir.NET2
دوشنبه 07 مرداد 1387, 10:29 صبح
سوالتون خیلی کلیه

شما باید کار رو شروع کنید هر جا مشکل داشتید بپرسید

jaza_sa
دوشنبه 07 مرداد 1387, 11:01 صبح
منظورتون ASP.Net هست یا چیز دیگه ای مد نظرتون هست؟

saber4166
دوشنبه 07 مرداد 1387, 11:21 صبح
خدمت دوست عزیزم amir.net2 من اصلا نمیدونم چه طور باید یه برنامه ای در C# تحت انترنتی رو چه طور باید شروع وانجام بدم تا حالا انجام ندادم

وخدمت دوست عزیزjaza_sa بله میخواهم از ASP.NET کمک بگیرم برای این برنامه

Xcalivorse
دوشنبه 07 مرداد 1387, 11:55 صبح
شما نیاز به نوشتن یک سایت به منظور این کار دارید.چون اگر بخواهید غیر از سایت بنویسید (Windows Application) دانشجویان باید برنامه شما رو روی سیستم های خودشون نصب کنند تا بتونن از بانکی که شما روی اینترنت قرار دادید استفاده کنند. حالا یک دانشگاه با 15000 دانشجو چه کار کنه ؟

saber4166
دوشنبه 07 مرداد 1387, 11:58 صبح
دوست عزیز میتونی راهنمایی ام کنی که چیکار باید کرد نمونه برنامه ایی داری

mehdi.mousavi
دوشنبه 07 مرداد 1387, 13:39 عصر
سلام
من یه project ی رو میخواهم انجام بدم که که تحت وب باشه برنامه به اینشکله که دانش اموزان میتوانند به صورت online نمرات خود را در یافت کنند عرض شود که تا حالا من برنامه ای درweb #C انجام ندادم و هیچ چیزی در این مورد نمیدونم اگر هرکسی هرچیزی یا هر اطلاعاتی داشت در اختیار من قرار بده ممنون میشم اگر کسی نمونه برنامه ای Web داره واگه ممکنه برای من بفرسته ممنون میشم چون این اولین برنامه انترتی و online منه وهیچ چیزی در این مورد نمیدونم

سلام.
این حرف مثل این میمونه که من بگم "من میخوام یه برج بسازم که ضد زلزله باشه و مردم توش راحت زندگی کنن - اما تا حالا همچین کاری نکردم و هیچ چیزی در این مورد نمیدونم..."

به نظر شما مردم چه جوابی به این سوال من خواهند داد؟ جواب صحیح این هستش که یا من خودم باید برم دنبال رشته عمران و ... و بعد چند سال به جایی برسم که خودم اینکارو کنم، یا پول بدم به کسی بیاد این کارو واسم انجام بده. شق دیگه ای نداره.

و الا اگه بخوام الکی و با سنبل کردن و استخدام 4 تا عمله برج رو بسازم، با اولین باد و بارون برج پایین میاد!