PDA

View Full Version : نرم افزار كبوتران بي بازگشت

afrashteh1
دوشنبه 07 مرداد 1387, 21:19 عصر
دوستان قراره يه نرم افزار براي بنياد شهيد شهرم طراحي كنم اين نرم افزار بايد جامع باشه و تقريبا هر چيزي را كه براي همايش ، سمينار و جشن هاي دانش آموزري و دانشجويي ... لازم دارند در اين نرم افزار باشه از قبيل گالري عكس شهدا ، تصاوير (نحوه نمايش تصاوير بايد بر حسب محل شهادت، جنسيت ، محل تولد ...) قابليت اضافه كردن تصاوير و فيلم جديد توسط كاربر و .. .گرافيك هم بالا باشه و ...
حال خواستم راهنمايي كنيد ميشه با vb كارشو انجام بدم از چه ابزار هايي اسفاده كنم و نرم افزار هاي ديگه كه بايد از انها استفاده كنم و ...
در ضمن گفته اند كه اين نرم افزار بايد قفل داشته باشه و كسي نتونه از روي اون رايت كنه يا تصاوير و فيلم ها را كپي كنه .
در ضمن به نظر شما چه قدر هزينه بايت اين كار بگيرم . ناگفته نماند كه تمام تصاوير اولا بايد رتوش شوند و در قالب هاي گرافيكي زيبا قرار داده شوند كه اين هم به نوبه خود كار زيادي مي بره (لطفا راهنمايي كنيد تا يك ماه ديگه بايد در اولين همايش خود از ان استفاده كنند)

afrashteh1
سه شنبه 08 مرداد 1387, 00:57 صبح
دوستان كسي نمي خواد به ما كمك كنه

majjjj
سه شنبه 08 مرداد 1387, 08:52 صبح
این چیزی که شما میگی یک کار گروهی است نه یک کار انفرادی
برای کارروی عکسها از فتوشاپ 10 استفاده کن که فارسی رو هم ساپورت میکنه
برای فیلمهات هم از پریمیر6 استفاده کن که هم سینکها و هم وایپهای زیادی از اون تو بازار هست وپلاگینهایی مثل هالی وود اف ایکس و بوریس اف ایکس و هم ادوریج رو قبول میکنه که خودش حدود 1000 ترانزیشن میشه
چون برنامه باید قابلیت افزودن عکس داشته باشه باید از روی هارد اجرا بشه پس دنبال برنامه هایی برای محافظت برنامتون روی هارد مثل hff باشید
پیشنهاد میکنم هیچ قول 100 درصدی برای محافظت از فایلها ندین
و در اخر برای قسمتهای مختلف کار از کسانی که در شهرتان بصورت تخصصی در موضوعات گفته شده کار میکنن استفاده کنید این امر باعث افزایش سرعت کار ضریب ایمنی بیشتر و در نهایت مشخص شدن قیمت پروژه میشه
موفق باشین

afrashteh1
سه شنبه 08 مرداد 1387, 12:09 عصر
دوست عزيز از پاسخ شما بسيار متشكرم .
من در زمينه هاي گرافيكي ذكر شده كار كردم و آمادگي كامل را دارم آيا همچنان بايد از ديگران استفاده كنم يا به تنهايي مي تونم .
شما نه از امنيت نرم افزار حرف زديد و نه از قيمت (چرا كه من پس فردا بايد براي قيمت نهايي با مدير صحبت كنم )

afrashteh1
سه شنبه 08 مرداد 1387, 19:28 عصر
دوستان دست ما را هم بگيريد

roomezonline
چهارشنبه 09 مرداد 1387, 14:48 عصر
دوستان قراره يه نرم افزار براي بنياد شهيد شهرم طراحي كنم اين نرم افزار بايد جامع باشه و تقريبا هر چيزي را كه براي همايش ، سمينار و جشن هاي دانش آموزري و دانشجويي ... لازم دارند در اين نرم افزار باشه از قبيل گالري عكس شهدا ، تصاوير (نحوه نمايش تصاوير بايد بر حسب محل شهادت، جنسيت ، محل تولد ...) قابليت اضافه كردن تصاوير و فيلم جديد توسط كاربر و .. .گرافيك هم بالا باشه و ...
حال خواستم راهنمايي كنيد ميشه با vb كارشو انجام بدم از چه ابزار هايي اسفاده كنم و نرم افزار هاي ديگه كه بايد از انها استفاده كنم و ...
در ضمن گفته اند كه اين نرم افزار بايد قفل داشته باشه و كسي نتونه از روي اون رايت كنه يا تصاوير و فيلم ها را كپي كنه .
در ضمن به نظر شما چه قدر هزينه بايت اين كار بگيرم . ناگفته نماند كه تمام تصاوير اولا بايد رتوش شوند و در قالب هاي گرافيكي زيبا قرار داده شوند كه اين هم به نوبه خود كار زيادي مي بره (لطفا راهنمايي كنيد تا يك ماه ديگه بايد در اولين همايش خود از ان استفاده كنند)

در جواب شما که مخواهید بدونید که آیا به وی بی میشه چنین چیزی نوشت باید بگم اره میشه من خودم یه همچین چیزی و لی کمی سبکتر رو برای بیسج نوشتم ولی به تنهایی کمی مشکل و زمانبر هست در هر حال میتونید روی من حساب باز کنید

afrashteh1
پنج شنبه 10 مرداد 1387, 03:02 صبح
دوست عزيز از پاسخ شما بسيار متشكرم .لطف كنيد و بگين براي اين بايد چه كار كنم و به چيز هايي لازم دارم و چرا از عهده يك نفر بر نمياد اخه من هم در زمينه گرافيك و هم در زمينه برنامه نويسي كار كردم كار كردم .

afrashteh1
پنج شنبه 10 مرداد 1387, 15:59 عصر
دوستان كسي نبود به ما كمك كنه

roomezonline
جمعه 11 مرداد 1387, 01:01 صبح
دوست عزيز از پاسخ شما بسيار متشكرم .لطف كنيد و بگين براي اين بايد چه كار كنم و به چيز هايي لازم دارم و چرا از عهده يك نفر بر نمياد اخه من هم در زمينه گرافيك و هم در زمينه برنامه نويسي كار كردم كار كردم .

اخه معمولا برای نوشتن و تحویل دادن چنین برنامه هایی زیادزمان نیست سفارش رو اگر گرفتی باید نهایتا یک ماهه تحویل بدهی به همین خاطر میگم اگر بخوای تنهایی بنویسی عجله ای و .. میشه شاید اون چیزی که بخوای از اب در نیاد

roomezonline
جمعه 11 مرداد 1387, 01:06 صبح
در جواب شما که مخواهید بدونید که آیا به وی بی میشه چنین چیزی نوشت باید بگم اره میشه من خودم یه همچین چیزی و لی کمی سبکتر رو برای بیسج نوشتم ولی به تنهایی کمی مشکل و زمانبر هست در هر حال میتونید روی من حساب باز کنید

در ضمن شما برای شروع کار باید با بانک اطلاعاتی Sql - VB و برای گرافیک با فتوشاپ و یولید و پرمیر اشنا باشید و سرعت عمل و دقت یادت نره دوست من