PDA

View Full Version : سوال: تابع این لاین(Inline)در #C

حامد فراست
سه شنبه 08 مرداد 1387, 11:29 صبح
با سلام
من یه برنامه دارم که با ++C نوشته شده و دخلش از توبع اینلان استفاده شده حالا از این برنامه دارم تو زبان #C استفاده میکنم همه چیز خوبه ولی مشکل اساسی اینکه # C تابع ایلان نداره ونمیشناسهو خطا میگیره . بعضی ها میگن باید از رابط استفاده بشه کسی هست که بگه باید چکار کنم:عصبانی++:

mehdi.mousavi
سه شنبه 08 مرداد 1387, 15:38 عصر
با سلام
من یه برنامه دارم که با ++C نوشته شده و دخلش از توبع اینلان استفاده شده حالا از این برنامه دارم تو زبان #C استفاده میکنم همه چیز خوبه ولی مشکل اساسی اینکه # C تابع ایلان نداره ونمیشناسه و خطا میگیره . بعضی ها میگن باید از رابط استفاده بشه کسی هست که بگه باید چکار کنم:عصبانی++:

سلام.
توابع inline در C# بگونه ای دیگه هستش، چون در واقع اینکار در سطح JIT انجام میگیره و JIT معمولا بهترین تصمیم رو در مورد Inline کردن، یا نکردن یه تابع میگیره. به همین دلیل کنترل این مساله از عهده برنامه نویس خارجه.

گذشته از این مطلب، خیلی برام جالبه که بدونم برنامه ای که در CPP نوشتید رو چطور میتونید در C# اجرا کنید؟ آیا این برنامه یه COM هستش؟ لطفا بیشتر توضیح بدید.

حامد فراست
شنبه 12 مرداد 1387, 16:47 عصر
من از ATL استفاده کردم و از DLL حاصل از اون تو برنامه استفاده کردم .
در ضمن میگن که Property ها در #C کار توابع Inline را انجام میدن.
حالا باز اگه کسی چیزی به ذهنش رسید بگه.:ناراحت:

ASKaffash
شنبه 12 مرداد 1387, 17:10 عصر
سلام دوست من
شما بگوئید کار این تابع چیست ؟ مشابه تابع در C# اگر وجود داشته باشد حتما خواهیم گفت

mehdi.mousavi
یک شنبه 13 مرداد 1387, 00:30 صبح
من از ATL استفاده کردم و از DLL حاصل از اون تو برنامه استفاده کردم . در ضمن میگن که Property ها در #C کار توابع Inline را انجام میدن. حالا باز اگه کسی چیزی به ذهنش رسید بگه.:ناراحت:

سلام.
توضیحاتی که دادم کامل بود، اما برام این سوال پیش اومده که در runtime با چه پیام خطایی مواجه میشید؟ ما تو IDL فقط interface ها رو تعریف میکردیم و چیزی در مورد inline بودن یا نبودن implmentation یه تابع ذکر نمی کردیم. میشه لطفا دقیقتر بگید شرایط برنامه چی هستش و چه خطایی میگیرید؟ آیا در Implmentation یه Interface دارید یه تابع Inline رو صدا میزنید؟