PDA

View Full Version : Template در gridview

m-alizadeh
چهارشنبه 09 مرداد 1387, 08:58 صبح
با سلام

من دارم با Template ها توی gridview کار می کنم ، مشکلی که دارم اینه که وقتی فیلدی از نوع template تعریف می کنم و بعد می خوام توی اون فیلد یک مثلا TextBox قرار بدم ، زمانی که از حالت ادیت ، Template خارج میشم ، اون شی TextBox توی ستون ها و در واقع توی فیلد های gridview قرار نمی گیره و در خارج از فیلد ها قرار می گیره.

ممنون میشم اگه کسی بتونه کمکم کنه.

Behrouz_Rad
چهارشنبه 09 مرداد 1387, 09:01 صبح
به هر حال اگر کسی بخواد کمکی هم بکنه، نمی تونه پیش بینی کنه که شما چه کدی در فایل aspx ات نوشتی که بخواد در موردش اظهار نظر کنه :)
اینجوریه که یک گام عقب افتادی و زمان رو از دست دادی ;)

m-alizadeh
پنج شنبه 10 مرداد 1387, 08:48 صبح
سلام
من فعلا کد خاصی توی فایل aspx ام ننوشتم ، چون هنوز این مشکل رو بر طرف نکردم.

ببینید من یک gridview ساده دارم که وصل شده به جدول اجناسم توی دیتابیس ، می خوام برای هر جنس که توی هر سطر gridview هست یک فیلد هم در مقابل اون نام جنس قرار بدم که داخل اون فیلد یک دکمه با نام سفارش آن لاین قرار داره. و کاربر با کلیک بر روی دکمه سفارش، تو اون سطر جنس مورد نظر، به صفحه ای دیگه بره.

شاید الان متوجه شدید که چکاری می خوام انجام بدم ، ممنون میشم.

Behrouz_Rad
پنج شنبه 10 مرداد 1387, 09:18 صبح
متوجه شدم ولی سوالت به شدت تکراریه.
تقریبا هفته ی 2 یا 3 بار در این مورد سوال میشه.
کدهای اعمال متداول با GridView رو ببین.

موفق باشید.

m-alizadeh
شنبه 12 مرداد 1387, 09:27 صبح
سلام
یه مشکل خیلی مسخره حالا برام پیش اومده ، وقتی یه ستون Template در gridview میسازم ، و بعد مثلا یک textbox می خوام به اون ستون اضافه کنم اون textbox در زیر اون ستون template قرار نمی گیره و هر جایی که دوست داره قرار می گیره حتی در خارج از gridview ، تازه من می خوام این textbox در همه سطر های اون ستون تکرار بشه. شکل نمونه رو براتون ضمیمه کردم ، ممنون میشم اگه کمکم کنید.

meysam_12001
شنبه 12 مرداد 1387, 11:44 صبح
اين مشكل به خاطر اينه كه Position تكست باكس Absolute است. positionش رو به حالت static تغيير بده درست ميشه :
textbox رو انتخاب كن بعد از منوي بالاي صفحه گزينه layout رو انتخاب كن بعد منويPosition و سپس گزينه static رو انتخاب كن .