PDA

View Full Version : ساخت نرم افزار آموزشي

afrashteh1
پنج شنبه 10 مرداد 1387, 02:32 صبح
دوستان چطوري ميشه يه نرم افزار آموزشي مثل آموزش هاي نسل جوان طراحي كرد.بدين شكل كه شكل ظاهري نرم افزاري كه قراره آموزش داده بشه را را به صورت مجازي طراحي كنيم و بعد با كليك بر روي هر قسمت آموزش مربوط به همان قسمت پخش بشه .
جايي شنيدم كه با توابع api ميشه . لطفا اگه كسي اطلاعي داره راهنمايي كنه و اگه منابعي هم در اين زمينه وجود داره معرفي كنيد. متشكر

xxxxx_xxxxx
پنج شنبه 10 مرداد 1387, 09:45 صبح
با توابع API از مانيتور عكس مي گيري ( به صورت پشت سر هم (هر چند ميلي ثانيه))
و با توابع API همه اونها رو تيديل به فايل AVI يا هر چيز ديگه اي مي كني.

برنامه نسبتا طولاني هست. فكر مي كنم تو سايت باشه. مي گردم اگه بود لينكش رو مي زارم.

xxxxx_xxxxx
پنج شنبه 10 مرداد 1387, 09:54 صبح
پيدا نكردم. ولي دو تا برنامه جداگانه دارم كه يكي كارش عكس گرفتنه اون يكي چندتا عكس بهش ميدي به صورت پشت سر هم به صورت فيلم در مياره. خودمم ازشون براي ساخت برنامه آموزشي استفاده كردم.

الان همرام نيست. اگه اين تاپيك به نتيجه نرسيد شنبه صبح (5/12) upload مي كنم.

موفق باشيد.

afrashteh1
پنج شنبه 10 مرداد 1387, 10:52 صبح
از لطف شما بسيار متشكرم -منتظرم .
دوستان در اين زمينه منبعي وجود نداره .لطفآ اگه كسي منبعي داره معرفي كنيد .متشكرم

afrashteh1
جمعه 11 مرداد 1387, 15:44 عصر
دوستان كسي نمي تونه ما را راهنمايي كنه .
حداقل منابعي در اين زمينه يا نمونه اي كه در اين زمينه قبلا كار كرده ايد
متشكرم

xxxxx_xxxxx
شنبه 12 مرداد 1387, 10:33 صبح
اين هم برنامه اي كه گفته بودم. ديشب تستش كردم درست كار ميكنه.
سه تا برنامه هست. با تغييراتي توشون مي توني به اونچه كه مي خواي برسي.
موفق باشيد.

afrashteh1
شنبه 12 مرداد 1387, 12:18 عصر
دوست از برنامه خیلی خوب شما بسیار متشکرم ولی برنامه ای که من نیاز داشتم چیزی غیر از این بود
اولا برنامه ای که قراره آموزش بدیدم باید ظاهر آن را به صورت مجازی طراحی کنیم و اون قسمت هایی که قراره آموزش بدیم فعال باشند و بقیه غیر فعال و کاربر با کلیک بر روی هر کدام ار منوها یا ابزار ها موجود در برنامه فیلم آموزشی مربوط به اون قسمت ظاهر بشه .
برنامه ای که شما لطف کردید و آپ کردید فقط از صحنه ها فیلم می گرفت و انها را به هم می چسپوند که این کار را با snagit می توان انجام داد و در پریمیر آهنا را رندر کنیم.

xxxxx_xxxxx
شنبه 12 مرداد 1387, 12:29 عصر
خب اون برنامه اي كه قراره شما آموزش بديد و كه خودتون طراحي مي كنيد. بدون كد نويسي فقط طراحي فرم ها و بعد با استفاده از اين برنامه هايي كه گذاشتم مي تونيد در حال آموزش برنامه از صحنه ها فيلم بگيريد.
بعد هم صداگذاري و ...

Asad.Safari
شنبه 12 مرداد 1387, 12:30 عصر
شاید برنامه Demo Builder بدردت بخوره .

http://www.demo-builder.com

موفق باشید

xxxxx_xxxxx
شنبه 12 مرداد 1387, 12:35 عصر
دارم مي دانلودم. چون حجمش زياده مي خوام بدونم خود شما باهاش كار كرديد؟ و نظرتون در موردش.

متشكرم.

majjjj
یک شنبه 13 مرداد 1387, 10:16 صبح
برای ضبط صدا باید از یک برنامه خوب و یک میکروفن حرفه ای استفاده بشه کسی با ایم موارد کار کرده؟

vcldeveloper
دوشنبه 08 مهر 1387, 01:02 صبح
جايي شنيدم كه با توابع api ميشه
درباره تابع JournalPlaybackProc در MSDN تحقیق کنید.