PDA

View Full Version : مشکل با زند

majoran
پنج شنبه 10 مرداد 1387, 21:44 عصر
سلام من وقتی برنامم رو با زند کد کردم و رو هاست فرستادم این ارور رو می ده

Fatal error: Unable to read 12432 bytes in /home/ahdisati/public_html/MOHSEN/index.php on line 0
لطف می کنید بگید مشکل از کجا است.

vahid4134
پنج شنبه 10 مرداد 1387, 21:55 عصر
شما فایل رو از طریق FTP انتقال دادید؟
شما فایل رو به صورت ASCII منتقل کردید که باید به صورت binary این کار انجام بشه

majoran
جمعه 11 مرداد 1387, 08:50 صبح
من با cute ftp pro این کار رو انجام دادم به چه صورت می تونم این کار رو انجام بدم یعنی به صورت باینری انتقال بدم

majoran
جمعه 11 مرداد 1387, 08:53 صبح
متوجه تنظیماتش شدم خیلی ممنون عزیزم واقعا به من کمک کردی دلیل این مشکل چی بود یعنی باینری با اسکی چه تفاوتی داره و یا حالات دیگه اگه یک توضیح برام بزاری متشکر می شوم

paksar
جمعه 11 مرداد 1387, 09:56 صبح
شما فایل رو از طریق FTP انتقال دادید؟
شما فایل رو به صورت ASCII منتقل کردید که باید به صورت binary این کار انجام بشه

سلام وحید جان!

میشه در این مورد بیشتر توضیح بدین

ممنون

HamedNET
جمعه 11 مرداد 1387, 11:44 صبح
FTP رو توضیح بدن ؟!

majoran
جمعه 11 مرداد 1387, 13:21 عصر
خوب ftp توضیح خاصی نداره می شه در باره اون گفت که ftp مخفف file transfare protocol است که یکی از پروتکل های معروف شبکه است که در کنار http که مخفف hyper text transfer protocol است قرار دارد.
از این پروتکل برای جابجایی فایل ها استفاده می شود و مدیریان سایت می توانند با استفاده از این پرو تکل فایل های خود را بر روی سرویس دهنده خود ارسال کنند و برای دیگران قابل نمایش بگذارند.
در مورد باینری و اسکس هم البته با تشکر از آقای وحید باعث میشه فایلها با سبک و مد باینری بسته بندی شده و ارسال شوند و نه به صورت اسکی .

vahid4134
یک شنبه 13 مرداد 1387, 15:49 عصر
ببخشید من یک مدت نبودم به همین دلیل نتونستم بیام
خوب ببینید وقتی که کد شما zend میشه دیگه یک فایل text نیست و دارای کاراکترهای خاصی هست که در کدهای اسکی تعریف نشده هستند. در هنگام transfer هم ما به دو صورت می تونیم فایل رو ترنسفر کنیم (هم به صورت باینتری و هم به صورت اسکی) که اگر یک فایل باینتری رو به صورت اسکی انتقال بدیم این مشکل پیش میاد.