PDA

View Full Version : سوال: مشکل در استفاده از UpdatePanel در صفحه Detail

Mostafa_Sabeti
شنبه 12 مرداد 1387, 14:05 عصر
من وقتی میخواهم داخل contentholder صفحه detail از updatepanel استفاده کنم مشکلی بوجود می آید. و asp.net نه updatepanel و نه تگهای داخل آنرا می شناسد و زیر تمام تگها یک خط قرمز میکشد و تمامی تگها بهم می ریزد (asp تگها را پشت سر هم می چیند) البته باز هم صفحه کار میکند ولی در بعضی مواقع مشکلاتی بوجود می آید مثلا هنگام استفاده از input file خطای object null exception میدهد.
اگر کسی تا بحال به مشکلی مثل این برخورد کرده کمک کند.

milade
شنبه 12 مرداد 1387, 14:13 عصر
دوتا سوال پیش می اد
اجاکس نصبه؟
کدها رو کپی کردی؟
که دو تا جواب داره
بای

m.hamidreza
شنبه 12 مرداد 1387, 14:58 عصر
اون خط قرمز اشکالی نداره! اگه دیزاینتونو در حالت Design بهم میریزه و میخوای بتونی مدیریتش کنی برای راحتی کار میتونید صفحه رو با Expression Web باز کنین.
UpdatePanel کلا با FileUpload مشکل داره قبلا در مورد راهکارش بحث شده جستجو بفرمایید.

Mostafa_Sabeti
شنبه 12 مرداد 1387, 18:58 عصر
خوب البته آجاکس نصب است ولی من احتمال میدهم آجاکسی که من دارم ورژن اصلی نباشد. چون بعضی از کدهای من با استفاده از updatepanel در اکسپلورر کار نمیکند ولی در اپرا و فایرفاکس جواب میدهد. مثلا یک نمونه از آن، رویداد کلیک دکمه ای است که visible یک جعبه متن را false و true میکند. وقتی این کد میخواهد در اکسپلورر اجرا شود یک Error on page در نوار پایین اکسپلورر ظاهر میشود و کد اجرا نمیشود ولی همین کد کاملا در اپرا و فایرفاکس کار میکند.

milade
شنبه 12 مرداد 1387, 19:26 عصر
دوباره نصبش کن
www.asp.net/ajax (http://www.asp.net/ajax)
حل نشد بگو