PDA

View Full Version : سوال: ايجاد فايل در j2me

ali_up1
شنبه 12 مرداد 1387, 16:27 عصر
سلام به همه دوستان
وفتي از JSR 75 استفاده ميكنيم خود برنامه از كاربر سوال ميپرسه
ميشه كاري كرد كه اين سوال رو نپرسه

handinux
دوشنبه 14 مرداد 1387, 16:56 عصر
na duste aziz nemishe.magar inke midlete shoma sign beshe

mic_r_c
دوشنبه 14 مرداد 1387, 19:03 عصر
حالا آقای Handinux چه طوری میشه برنامه رو Sign کرد. اگه میشه توضیح بدید. مرسی

mazdadoost
دوشنبه 14 مرداد 1387, 20:29 عصر
دوست عزیز :
نگاهی به این لینک بندازید.
http://browndrf.blogspot.com/2006/06/build-and-install-singed-midlet.html
موفق باشید.

handinux
سه شنبه 15 مرداد 1387, 14:02 عصر
سلام.راه حلی که جناب مزدادوست بهش لینک دادن یک پروسه برای ایجاد یک امضای Fake هست که بعید می دونم راه حل قطعی باشه.به هر حال من امتحانش می کنم و جواب می دم.اما برای ساین کردن می بایست با verisign یا سایتهای واسطه در ارتباط باشید و midlet رو بدید و امضا رو دریافت کنید.که البته علاوه بر اینکه هزینه زیادی داره برای ایرانی ها هم تحریمه.البته باز با واسطه قابل دریافته

ali_up1
سه شنبه 15 مرداد 1387, 15:22 عصر
يك سوال ديگه:
ميشه براي ساختن فايل و دسترسي به فايل ها از JSR75 استفاده نكرد
يعني هيچ راهي نداره؟

handinux
سه شنبه 15 مرداد 1387, 22:28 عصر
mitunid az RMS baraye zakhire sazi estefade konid ke permission nemikhad

mazdadoost
پنج شنبه 17 مرداد 1387, 10:11 صبح
سلام.راه حلی که جناب مزدادوست بهش لینک دادن یک پروسه برای ایجاد یک امضای Fake هست که بعید می دونم راه حل قطعی باشه.به هر حال من امتحانش می کنم و جواب می دم.اما برای ساین کردن می بایست با verisign یا سایتهای واسطه در ارتباط باشید و midlet رو بدید و امضا رو دریافت کنید.که البته علاوه بر اینکه هزینه زیادی داره برای ایرانی ها هم تحریمه.البته باز با واسطه قابل دریافته

دوست عزیز :handinux
کاملا با شما موافقم.این روش ابتکاری بیشتر به درد مواردی میخوره که توسعه دهنده بتونه بدون تائئد برای هر کاری برنامرو تست کنه.برای برنامه های واقعی که قراره بدست کاربر نهایی برسه حتما باید از مجوز ها و کلید های واقعی استفاده کرد که دو مسئله رو مطرح میکنه:
1-چنانچه برنامه ای با کاربرد های عمومی طراحی شده باشه و طیف وسعی از کاربران رو داشته باشیم پس از خرید مجوز های لازم متاسفانه در ایران و سایر کشور هایی که فرهنگ سرقت نرم افزار به جای خریدش رایجه سودی در کار نخواهد بود.
2-اگر برنامه کارکرد اختصاصی داشته باشه و مشتری ها محدود باشند و اصولا فقط به کار چند نفر برنامه میاد به نظر خرید مجوز منطقی میاد.و البته شاید بد نباشه از راه حلی که لینکش رو گذاشتم برای چند نفر ی که مشتری برنامه هستن استفاده بشه.
موفق و سر بلند باشید.

dante0747
جمعه 18 مرداد 1387, 15:01 عصر
یه نگاهی به این لینک (http://forums.se-nse.net/lofiversion/index.php/t19254.html) بندازین فکر کنم به درد بخوره.....