PDA

View Full Version : جستجوی آرشیو خبری

Himalaya
یک شنبه 13 مرداد 1387, 19:12 عصر
سلام
من میخوام تو آرشیو قابلیت جستجو بزارم ... مثلا جستجو بر اساس کلمه ای در عنوان خبر ...
حالا ممکنه این جستجو 1 عنوان پیدا کنه یا 100 عنوان ... اولا اینکه من اگه از طریق یک
oledbdatareader رکوردهای مورد نظر رو پیدا کردم ، چطوری به تعداد اونا linklabel درست کنم.
چون نمیخوام از همون اول مثلا 100 تا لینک لیبل تو صفحه داشته باشم که حالا بخوام بر حسب تعداد سطرهای پیدا شده visible اونا رو true یا false کنم ... دوم اینکه چطوری حالا باید id سطر مورد نظر برای اون لینک لیبل رو به صفحه مقصد بفرستم تا بر اساس اون id ،متن خبر رو تو این صفحه نمایش بدم...
و اما سوال سوم ... چطوری میشه کنترلهای asp رو تو صفحه ای که از طریق java و با دستور
window.open باز شده قرار داد و برای اون کد نوشت ... منظورم هم کدهای html و هم کدهای
#c هستش ... مثلا یک asp:button رو ... ممنون

milade
یک شنبه 13 مرداد 1387, 19:26 عصر
حالا ممکنه این جستجو 1 عنوان پیدا کنه یا 100 عنوان ... اولا اینکه من اگه از طریق یک
oledbdatareader رکوردهای مورد نظر رو پیدا کردم ، چطوری به تعداد اونا linklabel درست کنم.حالا ممکنه
dim i
while dr.read()
response.write("<a href="& dr("link")&"</a>
next

دوم اینکه چطوری حالا باید id سطر مورد نظر برای اون لینک لیبل رو به صفحه مقصد بفرستم تا بر اساس اون id ،متن خبر رو تو این صفحه نمایش بدم...

خوب می تونی همون id کالا رو با سشن بفرستی صفحه دیگه و اطلاعات رو در اونجا پیاده کنی
کمک خواستی بگو

و اما سوال سوم ... چطوری میشه کنترلهای asp رو تو صفحه ای که از طریق java و با دستور
window.open باز شده قرار داد و برای اون کد نوشت ... منظورم هم کدهای html و هم کدهای
#c هستش ... مثلا یک asp:button رو ... ممنون
واضح تر بگو
بای