PDA

View Full Version : راهنمايي براي RegularExpressionValidator

mr_mtc
دوشنبه 14 مرداد 1387, 12:28 عصر
من براي اينكه هر فايلي توسط كاربران روي سايت آپلود نشه بر روي FileUpload خودم از RegularExpressionValidator استفاده كردم

^(([a-zA-Z]:)|(\\{2}\w+)\$?)(\\(\w[\w].*))+(.pdf|.PDF|.Pdf|.doc|.DOC|.Doc)$
اين سورس رو از MSDN.Microsoft.Online برداشتم :متفکر:

ولي براي بعضي از فايلهاي pdf يا doc هم خطا ميده؛ البته فكر كنم از قسمت اسم فايل ارور ميگيره و ربطي به قسمت extensions نداره؛

لطفا اگه كسي ميتونه كمك كنه؛ يا اگه راه‌حل ديگه‌اي براي فيلتر كردن فايلهاي ورودي وجود داره

milade
دوشنبه 14 مرداد 1387, 12:41 عصر
سلام
regex نمی خواد این کد به دردت می خواره
کمک خواستی در خدمتم
موفق باشی
بای

mr_mtc
دوشنبه 14 مرداد 1387, 13:52 عصر
regex نمی خواد این کد به دردت می خواره

ممنون از كدتون
ولي شما اين اطلاعات رو بعد از ارسال فايل به سرور چك ميكنيد
من ميخوام اين كار رو اول انجام بدم

mr_mtc
دوشنبه 14 مرداد 1387, 13:54 عصر
راستي مدير بخش كه علاقه خاصي به RegularExpressionValidator نميشه راهنمايي كنه

milade
دوشنبه 14 مرداد 1387, 14:20 عصر
یعنی واقعا نمی تونین این رو تغییر بدین؟
این طور بنویسید:

fx = System.IO.Path.GetExtension(fc.FileName)
If fx = ".rar" Or fx = ".zip" Or fx = ".gz" Or fx = ".bz2" Or fx = ".ace" Or fx = ".sit" Or fx = ".sitx" Or fx = ".sea" Or fx = ".arj" Or fx = ".r1*" Or fx = ".r0*" Then
'کد اپلود فایل
else
'error
end if
در ضمن استاد علاوه بر علاقه دارای مدرک بینن مللی regex هستند(هه هه)
حالا چرا گیر دادی regex؟
بای

naeeme
دوشنبه 14 مرداد 1387, 14:21 عصر
^[\da-zA-Z _\~\&\(\)\']{1,250}[.][pdf|PDF|Pdf|doc|DOC|Doc]$

من از این استفاده می کنم.
البته من به خاطر بعضی مسائل، یکسری از حالت ها رو در نظر نگرفتم. مثلا اجازه ندادم که در نام فایل از نقطه استفاده بشه. یا یکسری کاراکترهای مجاز که در نام گذاری استفاده می شن. خودتون می تونید اونها رو اضافه کنین. برای اضافه کردن هم کافیه بعد از گذاشتن \ کاراکتر مربوطه رو بنویسین. مثلا برای اینکه نام فایل شامل # هم باشه باید در کنار &\، بنویسین #\

mr_mtc
دوشنبه 14 مرداد 1387, 15:23 عصر
یعنی واقعا نمی تونین این رو تغییر بدین؟
این طور بنویسید:

گرفتي ما رو
منظورم اينه كه ميخوام قبل از اينكه فابل ارسال بشه (صفحه PostBack) بشه اين كار رو بكنم

ضمنا
چون يكجا گفته بودن كه تو RegEx واردن من كمك خواستم

h.alizadeh
دوشنبه 11 شهریور 1387, 05:38 صبح
من براي اينكه هر فايلي توسط كاربران روي سايت آپلود نشه بر روي FileUpload خودم از RegularExpressionValidator استفاده كردم

^(([a-zA-Z]:)|(\\{2}\w+)\$?)(\\(\w[\w].*))+(.pdf|.PDF|.Pdf|.doc|.DOC|.Doc)$
اين سورس رو از MSDN.Microsoft.Online برداشتم :متفکر:

ولي براي بعضي از فايلهاي pdf يا doc هم خطا ميده؛ البته فكر كنم از قسمت اسم فايل ارور ميگيره و ربطي به قسمت extensions نداره؛

لطفا اگه كسي ميتونه كمك كنه؛ يا اگه راه‌حل ديگه‌اي براي فيلتر كردن فايلهاي ورودي وجود داره
آره منم این رو برداشتم توی پروژه م استفاده کنم توی کامپیوتر خودم که خیلی خوب جواب میداد
اما توی کامپیوتر سازمان که رفتم به بعضی از فایلای پی دی اف هم گیر میداد که بخاطر اسمشون بود!!!

مثلا این اسم فایل:

_-________khastegary(2).pdf
توی کامپیوتر خودم میتونم انتخابش کنم ولی توی کامپیوتر سازمان regularex نمیزاشت!!!
اما اگه اسم فایل عوض میکردم اجازه میداد!

اگه کسی توی regularex دستی داره خوشحال میشیم اصلاحش کنه .
http://qsmile.com/qsimages/36.gif http://qsmile.com/qsimages/72.gif

peymannaji
دوشنبه 11 شهریور 1387, 14:52 عصر
آقای مهندس بهروز راد استاد Regex و موارد مربوط به این مسئله هستند از ایشون کمک بخواهید .

mr_mtc
دوشنبه 11 شهریور 1387, 22:57 عصر
آقای مهندس بهروز راد استاد Regex و موارد مربوط به این مسئله هستند از ایشون کمک بخواهید .

من كه از اول گفتم؛ ولي ايشون تحويل نميگيره

peymannaji
سه شنبه 12 شهریور 1387, 01:11 صبح
من كه از اول گفتم؛ ولي ايشون تحويل نميگيره

بحث تحویل گرفتن نیست . چون ایشون واقع گرفتار هستن ... از طرفی زمانی که من عضو سایت شده بود همیشه بنده رو همراهی کردن ... به هر حال اگر این تاپیک رو دیده باشند در کمک دریغ نمیکنن ...