PDA

View Full Version : سوال: انتشار سایت و بقیه مسائل

parniyan2
دوشنبه 14 مرداد 1387, 14:17 عصر
سلام
من سایتی با asp.net و بانک اطلاعاتی sqlserver 2005 ساختم و برای انتشار آن از ftp استفاده کردم و از بانکم backup گرفتم و آنرا restore کردم ولی موقع رفتن به صفحه ای که به بانک مرتبط است ابتدا چند بار کلمه عبور و پسورد می خواهد و سپس error میدهد. چرا و چه باید کرد؟ برای دیتا بیسم از db_owner role استفاده کردم. آیا مشکل همین است یا نه؟ چه تنظیماتی در کنترل پنل سایت در قسمت های asp.net و databases باید انجام دهم که مشکلاتم رفع شود؟ آیا همین کافیست که نام connectionString را وارد کنم و دیتابیسی از نوع sql server بسازم و برایش یوزر تعریف کنم یا مراحل دیگری هم هست. من خیلی بی تجربه ام. مرا یاری کنید...

milade
دوشنبه 14 مرداد 1387, 14:22 عصر
منظور از صفحه چیه؟(ftp؟ یا صفحه ورود اطلاعات؟)
بیشتر توضیح بده
بای

parniyan2
سه شنبه 15 مرداد 1387, 00:09 صبح
منظورم همان صفحه ای است که مثلاً کاربر برای ثبت نام آنجا می رود، فرمی را پر می کند و دکمه submit را برای ارسال داده ها کلیک می کند. همان صفحه ای که به نوعی با بانک در ارتباط است.

milade
سه شنبه 15 مرداد 1387, 00:18 صبح
ایا توی سایتت برای دیتابس یوزر تعریف کردب؟
اگه نه به کنترل پنل برو و این کار رو بکن
خدانگهدار

parniyan2
سه شنبه 15 مرداد 1387, 23:57 عصر
برای دیتابیسم از داخل کنترل پنل یوزر تعریف کردم ولی داخل کامپیوتر خودم این کار رو نکردم. حالا می خوام بدونم یوزرنیم و پسوردی که توی تعریف یوزر وارد می کنیمو چطور میشه برداشت تا موقع باز شدن صفحه، کادر یوزر و پس نیاد.

milade
چهارشنبه 16 مرداد 1387, 07:20 صبح
ببخشید من کلا گیج شدم
می شه یه عکس از قبل از خواستن یوزر و هنگام خواستن اون پست کنی
ممنون
بای

parniyan2
پنج شنبه 17 مرداد 1387, 00:40 صبح
دوست عزیز پاسارگادی باید حتما تجربه داشته باشی تا بفهمی درد من چیه؟
اصلاً از این بحث بگذریم. شما فرض کنید برای اولین بار می خوای با کنترل پنل میزبان کار کنی. نمی دانم تا به حال با کنترل پنل plesk کار کردی یا نه؟ دو تا گزینه داره که برای راه اندازی دیتابیس باید دستکاری بشن. یکی asp.net و دیگری databases و کل سوال من اینه که چه بلایی باید سر این دو تا بیارم تا مشکلم رفع بشه؟

raravaice
پنج شنبه 17 مرداد 1387, 00:55 صبح
یکی asp.net و دیگری databases و کل سوال من اینه که چه بلایی باید سر این دو تا بیارم تا مشکلم رفع بشه؟
نکن این کارو! بلا چیه؟ ;)

شما یه دیتابیس بساز و یه user هم براش تعریف کن بعد توی کامپیتر خودت sql native رو برای ورژن 2005 نصب کن بانکت رو ریموت کن و دیتا رو بریز بالا.

-------------------------------------------
شما توی کل پستهای این تاپیکت دم از یه جور error زدی که متاسفانه قابل حدس زدن نیست که چیه و چی میگه لطفا اونم بیان کنید که ببینیم چند ، چندیم با این ایراد ناراحت کننده که اعصاب شما رو مختل کرده.;)

موفق باشید

parniyan2
پنج شنبه 17 مرداد 1387, 01:28 صبح
دوست تهرانی ممنون که سرت واسه حل کردن مشکلات درد می کنه.
شما این لینکو کلید کن تا ببینی بلا چیه
http://parniyan.net/test/test.aspx
دیدی من چی میکشم.
من الان sql server 2005 ورژن express رو دارم و با اون کار می کنم. تو کامپیوترم همه چی روبراهه ولی وقتی کار به اینترنت می کشه سرش به تهش میگه ایوالله.
ارور هم اینه Access Denied
به همین سادگی اعصاب ما رو آب روغنی کردن ( مختل )

raravaice
پنج شنبه 17 مرداد 1387, 01:39 صبح
من احتمال میدم که پوشه تست از نوع virtual directory باشه!
در این صورت زنگ بزن به مسئولین هاستت و بگو دسترسی anony از iis به این فولدر بدن.

پیشنهاد میدم هاستت رو عوض کنی چون اگر مشکل همینی باشه که من میگم مشخصه که....

پی گیر باش
-------------------
یه مورد دیگه اینکه به طراحیت بهای بیشتری بده خصوصا برای فایر فاکس.

موفق باشید

milade
پنج شنبه 17 مرداد 1387, 06:18 صبح
سلام
بله من با plesk کار کردم
در ضمن این ارور نیست بلکه با وارد کردن نام کاربری و کلمه عبور می تونی امکانات سروری از جمله
asp.net , sql server ,php ,asp رو تست کنی ببینی سالمه یا نه(در همه کنترل پنل های پلسک به طور پیش فرض هست که می تونی پاکش کنی)
برای بانک هم علاوه بر اونی که اقای raravice گفتن سپس برو به قسمت asp.net و اتصال بانک رو که ساخته شده در تکس باکس connction بزار تا بتونی کار کنی
بای

parniyan2
جمعه 18 مرداد 1387, 01:17 صبح
مگه نباید از نوع virtual directory باشه؟ اگه نه پس باید چی باشه؟ میشه من از حالت virtual directory خارجش کنم؟
مدت هاستم داره تموم میشه. اگه سراغ داری یه هاست خوب بهم معرفی کن.
ممنون.

raravaice
جمعه 18 مرداد 1387, 01:26 صبح
مگه نباید از نوع virtual directory باشه؟
چرا باید باشه منتهی ظاهرا iis به همه دسترسی دیدن نمیده و تنها کسانی که عضو دامنه یا گروههای ویندوز باشن به اون صفحه دسترس دارن این مشکل برای کاربران helm عموما روی subdomain پیش میاد ولی برای شما ظاهرا روی virtual directory هم پیش اومده.

اگه سراغ داری یه هاست خوب بهم معرفی کن.
همین iranhost رو انتخاب کن انصافا کارشون درسته !از همینجا هم جایز میدونم از تمام زحمات این عزیزان قدر دانی کنم که واقعا نظم و ترتیب کار این شرکت در بین شرکتهای ایرانی تعجب آوره.

موفق باشید

parniyan2
جمعه 01 شهریور 1387, 02:09 صبح
با سلام مجدد
می خواستم بپرسم آیا دیتابیس sql2005 را می توان از طریق export کردن انتشار داد؟
یعنی به جای اینکه backup بگیریم و هزار تا دردسرو به جون بخریم تا دیتابیس بره از طریق نرم افزار SQL Server Management Studio فایل دیتابیس رو اکسپرت کرد؟ اگه این امکان وجود داره باید در قسمت نام سرور چه چیز بنویسیم. یعنی سروری که سایت ما را در خود جای داده چه نامی دارد و چطور میشه این نامو پیدا کرد؟