PDA

View Full Version : نمايش نادرست 3view پس از Publish

mehdi58
سه شنبه 15 مرداد 1387, 16:58 عصر
با سلام
بعد از Publish سايتم روي سرور ، 3View به درستي نمايش داده نمي شه !!!
يعني اون خطوط ارتباطي درخت و علامتهاي + و - اصلا نمايش داده نمي شه !!!
بايد بگم كه من از Visual Studio 2003 استفاده مي كنم .
متشكرم

mehdi58
پنج شنبه 17 مرداد 1387, 22:53 عصر
آیا این موضوع می تونه ریطی به ویندوز سرورم و یا فریم ورک اون داشته باشه ؟

mehdi58
پنج شنبه 24 مرداد 1387, 06:56 صبح
سلام
لطفا اگه امكان داره تصاویر ضمیمه رو ببینین .
شما رو به خدا كمك كنين كه بد جوري تو مخمصه افتادم .

تصوير 1
ابتدا يه TreeView رو روي فرمم قرار مي دم و بعد پروژه Run‌ مي كنم . همه چي روبراهه !!!

تصوير 2
حالا وارد IIS مي شم و بدون اينكه به تنظيمات IIS‌ام دست بزنم ، مستقيما به سراغ پروژه ام مي رم و با راست كليك روي اون و انتخاب Browse مي بينم كه همه چي بازم روبراهه !!!

تصوير 3
حالا يه كم IIS‌رو انگولك مي كنم :
اول روي Default Web Site راست كليك كرده و گزينه Properties رو انتخاب مي كنم .
از قسمت Home Directory يه تغيير كوچولو مي دم يعني C:\Inetpub\wwwroot رو به C:\Inetpub\wwwroot\treeView تغيير مي دم .
حالا اگه Default Web Site رو Browse كنم همه چي به هم مي ريزه .
عين همين حالت توي ساير كامپيوترها هم به وجود مي ياد ( آخه اين پروژه توي يه اينترانت راه اندازي مي شه و من فقط با همين Tree View لعنتي اش مشكل دارم )

به نظر شما چرا ايجوري ميشه :
آيا اربطي به فولدر webctrl_client داره ؟ ( در حاليكه من اين فولدر رو هم روي سرور گذاشتم)
اگه روي Local جواب مي ده ، پس چرا موقعيكه تنظيمات IIS‌ رو دستكاري ميكنم ، همه چي به هم مي ريزه ؟

اگه امكانش هست بگين كه واسه استفاده از اينگونه كنترلها روي سرور بايد چه تنظيماتي رو انجام داد .
با تشكر

pesare_ariyayi
پنج شنبه 07 شهریور 1387, 16:03 عصر
خوب مرد حسابی اگه رو pc خودت و چنتا دیگه همه چی روبراهه چرا خودت رو ازیت می کنی؟ مشکل از سروره دیگه!

mehdi58
جمعه 08 شهریور 1387, 15:40 عصر
خوب مرد حسابی اگه رو pc خودت و چنتا دیگه همه چی روبراهه چرا خودت رو ازیت می کنی؟ مشکل از سروره دیگه!

دوست عزیز گویا هنوز خوشبختانه سر و کارت به ادارات دولتی و استخدام توی اونها نیافتاده !!!
وقتی یه بی سواد بشه مدیر IT اداره ات , دیگه این حرفا حالیش نمی شه .
من هم به خاطر همین دارم بال بال می زنم .
هر کاری هم کردم جواب نداده که نداه .
دوستان لطفا کمک

Behrouz_Rad
جمعه 08 شهریور 1387, 18:45 عصر
فکر نمی کنم VS.NET 2003 از TreeView به صورت Built-in پشتیبانی کنه و به صورت یک بسته ی مجزا نصب میشد. درسته؟
اگر این امکان رو داشته باشی که سایت رو در جایی آپلود کنی دقیق تر می تونم نظر بدم.

موفق باشید.

پ.ن: VS.NET 2003 رو فراموش کن ;)

mehdi58
دوشنبه 11 شهریور 1387, 14:30 عصر
فکر نمی کنم VS.NET 2003 از TreeView به صورت Built-in پشتیبانی کنه و به صورت یک بسته ی مجزا نصب میشد. درسته؟

بهروز جان منظورت از Built - in چيه ؟

اگر این امکان رو داشته باشی که سایت رو در جایی آپلود کنی دقیق تر می تونم نظر بدم.

متاسفانه بنا به دلايلي نمي تونم Source فايل رو جايي آپلود كنم اما اگه بخواي مي تونم يه نمونه از يه Three View رو واست بفرستم .

پ.ن: VS.NET 2003 رو فراموش کن ;)
دست رو دلم نگذار بهروز جون كه از دست اين آقايون دلم خونه !!!
سال 85 كه استارت اين كار خورد تازه تب ASP.NET 2 بالا گرفته بود و من هم متاسفانه با ASP.NET 1.3 كار مي كردم . خواستم خودم رو Update كنم كه آقايون گفتن عجله داريم نمي شه !!! حالا پروژه تموم شده و من موندم و يه عالمه فرم و حدود 40 هزار خط كد ( مي بيني تو چه هچلي افتادم بهروز جان :افسرده: :ناراحت: )

بهروز جان ، سعي مي كنم اين بار بهتر توضيح بدم :
قبلا من روي كامپيوتر Local خودم كه Win Xp بود و فقط VS 2003 نصب بود هيچ مشكلي نداشتم و حتي وقتي تنظيمات IIS رو در قسمت Home Directory روي پروژه ام ست مي كردم مشكلي پيش نمي اومد و ThreeView رو از كامپيوترهاي ديگه هم به درستي مي ديدم ، اما
تازگيها VS 2008 رو روي سيستم نصب كردم و نمي دونم آيا مي تونه به اين موضوع ربطي داشته باشه يا خير ؟
و اينكه اگه كسي از VS 2003 استفاده كنه يعني بايد قيد Three View رو بزنه ؟؟
بهروز جان كمك كن كه مديره با چماق داره مياد !!! :عصبانی++::عصبانی++::عصبانی++:

Behrouz_Rad
دوشنبه 11 شهریور 1387, 15:06 عصر
Built-in یعنی درون ساخت! (حال کن ترجمه! ;))
اون چیزی که با نصب یه چیز به طور خودکار روی اون چیزه نصب میشه میگن اون چیزه، Built-in روی اون چیزه نصب شده ;)
عرض شود که از قرائن موجود مشخصه که مسیر تصاویر TreeView خونده نمیشه. حالا این کامپوننت شما چرا این مسیر رو نمی خونه یا میخواد از کجا بخونه و نمی تونه مسئله ای است مبهم که یا با آپلود سایت توسط شما می تونه حل بشه یا با فراخوانی حضرت جبرئیل و یاری از او که می تواند پیشگویی کند! الا ایها الحال شما هر چقدر هم که فرایند کار رو با ذکر جزئیات توضیح بدی فایده ای نداشته و نتیجه ی دلخواه حاصل نگردد.
فلذا به سورس صفحه نگاهی انداخته، سعی در پیدا نمودن مسیری کنید که این کنترل بلاد کفر (TreeView)، تصاویر خود را از آن مسیر می خواند. Firebug در این راه، یار و یاور شما در ایکی ثانیه خواهد بود.
باشد که رستگار شوید :)

mehdi58
دوشنبه 11 شهریور 1387, 22:32 عصر
بهروز جون مثل اینکه ماه رمضون تاثیر خودش رو داره نشون می ده ;)
اما فکر می کنم حدث شما کاملا درست باشه البته الان در منزل هستم و سعی می کنم فردا حتما این مسیر رو چک کنم و نتیجه رو اعلام کنم.
راستی یه سورس از Three view به همراه کام÷وننتش رو ضمیمه می کنم .
و یه چیز دیگه :
آیا امکان داره چون روی سیستم هم Frame work1 و هم Frame work 2 نصب شده , باعث به وجود اومدن این اتفاق شده باشه ؟
بهروز جون کار این Firebug چیه ؟

Behrouz_Rad
دوشنبه 11 شهریور 1387, 22:53 عصر
آیا امکان داره چون روی سیستم هم Frame work1 و هم Frame work 2 نصب شده , باعث به وجود اومدن این اتفاق شده باشه ؟

این از اون سوالهاستااااااا!!! همه چیز امکان داره... از مایکروسافت هیچ چیزی بعید نیست :D

این Firebug چیه ؟

یه Extension که روی Firefox نصب میشه و میشه باهاش تمامی اجزای یک صفحه رو آنالیز کنی.

موفق باشید.

mehdi58
سه شنبه 12 شهریور 1387, 09:15 صبح
بهروز جون بالاخره فهميدم قضيه از چه قراره .:تشویق::تشویق::تشویق:
رستگار شدم ! هورا ! :قهقهه::لبخند:
دوستان ببينين وقتي فايل Setup مربوط به IEwebcontrols مايكروسافت رو نصب مي كنين ، ملزومات مربوط به اين كامپوننتها در مسير زير قرار مي گيره :

InetPub\wwwroot\webctrl_client\1_0
حالا فقط كافيه شما اين فولدر webctrl_client ( لعنت خدا بر او باد ) رو در مسير Root پروژه تون هم كپي كنين تا اين IIS خنگ :گیج::گیج::گیج: بفهمه كه با يه Treeview طرفه نه با يه Text .
بهروز جون باز هم ازت ممنونم كه جرقه اين ايده از شما بود . :تشویق: