PDA

View Full Version : سوال: معرفی مرجع کامل API برای سرویس های SMS

sweb
چهارشنبه 16 مرداد 1387, 14:56 عصر
درود
من دنبال API ارسال sms از طریق وب هستم. به زبان ساده تر من می خوام یک سایت طراحی کنم احتیاج به یک api دارم تا با ارسال داده به سرور ارائه دهنده خدمات sms چیزیو که میخوام به شماره ای که میخوام ارسال کنم.
این همه شرکت واسه فروش پنل های sms هست ولی یکی از اونها نیومدن یک API درست و حسابی بزارن واسه برنامه نویسها.
از زبان php استفاده می کنم ولی خب به زبان ربطی نداره با متد های GET یا POST کار می کنه، یا SOAP!

1. آیا همه شرکت ها هم از api های مشترکی استفاده می کنند یا نه.
2. بهم یک رفرنس معرفی کنید.

متشکر.

mehrzad007
چهارشنبه 16 مرداد 1387, 23:14 عصر
هيچ مرجع خاص يا API وجود نداره . تنها چيزي كه دستت رو مي گيره در انتها يه صفحه مذخرف اچ تي ام ال هست كه سايت اصلي رو برات تو سايت خود توسط يه فريم نشون مي ده !
توي ايران سه شركت اين كار رو مي كنند . يعني پروايدر هاي اصلي ارسال اس ام اس هستند .
1- رهياب 2- مگفا و سومي رو نمي دونم . شما مي ري از اين شركت ها نرم افزار و اعتبار و همچنين شماره ميخري و ميشي يه فروشنده اس ام اس . يعني همون سايتهايي كه شما نام بردي . البته اين خريدن شماره و ... شامل هزينه نسبتا گزافيه و اينكه شما بايد تعهد بدي در سال مقدار زيادي اس ام اس بخري و گرنه... البته بعد مي توني اضافه بر مصرفت رو بفروشي . كه دقيقا همين مورد شماست ... پس هيچ مرجعي و API , ... وجود نداره . اون چيزي كه هم صاحب سايت بهت مي ده همونيه كه من گفتم و چون تو داري از سيستم و نرم افزار اون استفاده مي كني مجبوري همونو به كار ببري و تمام ./ اگه لازم داري من مي تونم بهت كمك كنم . فقط بهم پيغام خصوصي بده ...

cazino86
پنج شنبه 17 مرداد 1387, 12:37 عصر
توي ايران سه شركت اين كار رو مي كنند . يعني پروايدر هاي اصلي ارسال اس ام اس هستند

یه همایش چند ماه پیش تو تهران برگذار شده بود که داخل اون همایش حدود 50 تا شرکت بودند که این کار رو برای شما انجام میدادند.

mehrzad007
پنج شنبه 17 مرداد 1387, 12:44 عصر
اون همایش حدود 50 تا شرکت بودند
شركت هاي اصلي اين سه تا هستند . نگاه كنيد هر شماره اي كه با 3 مثلا شروع ميشه مال رهيابه يا از زير مجموعه هاي اونه و اگر 4 باشه مگفاست يا زير مجموعه هاش ...

vahid4134
پنج شنبه 17 مرداد 1387, 12:52 عصر
شركت هاي اصلي اين سه تا هستند . نگاه كنيد هر شماره اي كه با 3 مثلا شروع ميشه مال رهيابه يا از زير مجموعه هاي اونه و اگر 4 باشه مگفاست يا زير مجموعه هاش ...
فکر کنم شماره ها رو بر عکس گفتید ماله مگفا با 3000 شروع میشه:لبخند:

sweb
پنج شنبه 17 مرداد 1387, 13:19 عصر
آقایون گرامی پس قضیه API کنسله ؟

majoran
پنج شنبه 17 مرداد 1387, 13:35 عصر
بهترین کار اینه که از شرکت های خدمات دهنده استفاده کنی در غیر این صورت بهترین راه اینه که یک سرور شخصی راه بندازی البته قبلا یک نمونه وجود داشت شما می تونستی خودت با استفاده صفحه خودت این کار رو انجام بدی که البته با asp نوشته بودنش کلی مشکل داشت ورش داشتن حالا اگه بتونی با شرکت تماس بگیری بهتر راهنماییت می کنند

vahid4134
پنج شنبه 17 مرداد 1387, 18:42 عصر
آقایون گرامی پس قضیه API کنسله ؟
من با مگفا کار کردم. کار کردن خیلی باهاش راحت هست. وقتی که عضوش میشی هم نمونه کد می دن هم یک داکیومنت مناسب

امید امرایی
پنج شنبه 17 مرداد 1387, 19:47 عصر
حتی اگر API مناسبی هم بود قیمتاصلا مقرون به صرفه نستند

spsgorgan
جمعه 18 مرداد 1387, 20:37 عصر
میشه گفت اکثرا از KylixSMS استفاده میکنند .