PDA

View Full Version : در sql ثبت می کند ولی نمایش نمی دهد در data grid

fire_off
چهارشنبه 16 مرداد 1387, 17:36 عصر
برنامه ای با c# نوشتم و در آن از sql server 2005 استفاده کردم connection string من هم این شکلیه

public static readonly string ConnectionStringLocalTransaction = "Data Source=.;Initial Catalog=PersonProperties;Integrated Security=SSPI";
در یک کامپیوتر دیگر که اجرا می کنم اطلاعات را می تواند ثبت کند و برای نمایش آنها در data grid خطای sqlException را می دهد.

چه کنم ؟
لطفاً جواب دهید من 2 هفته است پروژه ام تمام شده گیر همین مساله هستم حتی با install sheild هم یک بار آمدم کار کنم که بخشی که مربوط به این بود که مشخص کنی اتومات sql server نصب شود غیر فعال بود و نشد کاری کنم.

کمککککککککککککککککککککککک ککککککککککککککککک...:ناراحت :

fire_off
پنج شنبه 17 مرداد 1387, 10:42 صبح
جواب نبود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سار
پنج شنبه 17 مرداد 1387, 10:53 صبح
متن خطا کجاست؟

niloofar norouzi
پنج شنبه 17 مرداد 1387, 14:03 عصر
mishe begi daghighan khatash chie?

نهمنهح
پنج شنبه 17 مرداد 1387, 21:47 عصر
Command String را که استفاده میکنی درسته؟

Access
پنج شنبه 17 مرداد 1387, 23:57 عصر
در یک کامپیوتر دیگر که اجرا می کنم اطلاعات را می تواند ثبت کند و برای نمایش آنها در data grid خطای sqlException را می دهد.

یعنی در کامپیوتر خودتون این مشکل وجود نداره ؟

fire_off
شنبه 19 مرداد 1387, 11:21 صبح
در کامپیوتر خودم مشکلی ندارد ولی در کامپیوتر دیگر نمیتواند نمایش دهد و میگوید که اجازه ندارد نمایش دهد

اصلاً شما بخواهید یک برنامه که با sql نوشته اید را برایش setup بسازید چگونه درست می کنید که هم خودش sql را نصب کند و جدول و بانک مورد نظر را در sql اضافه کند و همانند کامپیوتر خودتان کار کند و مشکلی نداشته باشد؟

با هرچی بگید من تست کرم مثلا install sheild 12 و یا خود setup سازی vs .

دیگه مندم چه کنم یک ماه پروژه من تمام شده ولی هنوز تحویل ندادم به خاطر همین مشکل sql در برنامه ام:ناراحت: چه کنم؟:متفکر:

hdv212
شنبه 19 مرداد 1387, 12:15 عصر
لطفا متن خطایی رو که میده بذار.

reza1357
شنبه 19 مرداد 1387, 12:16 عصر
ارتباط برنامه با Sql از طریق ویزارد یا کد است ؟

اگر ویزار باشه شما کافیه هنگام ایجاد ارتباط با Sql نام سرور رو نقطه . بزارید.
اگر هم از طریق کد است شما باید از یک Connection string استفاده کنید و نام سرور رو هم بجای اسم نقطه . بزارید تا مشکل ارتباط با سرور حل شود.