PDA

View Full Version : سوال: اسکن تصویر در برنامه تحت وب

paeezan.sae
چهارشنبه 16 مرداد 1387, 20:50 عصر
با سلام
در یک برنامه تحت وب چطور میشه تصاویر را مستقیما اسکن کرد یعنی با زدن یک دکمه تصویر اسکن شده در صفحه نمایش داده شود.این برنامه با استفاده از vb.net بخش webproject نوشته شده لطفا اگه کسی کد یا چیزی در این مورد میدونه بگه.در ضمن من این سوال رو در بخش vb.net مطرح کردم دوستان گفتن باید اینجا مطرح شه.
تو رو خدا کمک کنین.
این هفته باید پروژه رو تحویل بدم.:گریه:

raravaice
چهارشنبه 16 مرداد 1387, 21:29 عصر
شدنی نیست!
مهاله ممکنه.;)

چه جوری شما بدون اطلاع قبلی قول چنین چیزی رو توی پروژه دادی؟؟

موفق باشید

paeezan.sae
جمعه 18 مرداد 1387, 12:55 عصر
با سلام
دوست عزیز شاید من نتونستم منظورمو درست بیان کنم ببینید برای مثال در برنامه های اتوماسیون اداری موجود کاربر دبیرخونه برای اسکن یک نامه همین کارو میکنه.یعنی من میخوام به جای اینکه نامه یا عکس را اسکن کنم ویه جایی ذخیره کنم بعد با استفاده از browse اونو باز کنم تصویر مستقیما بعد از اسکن نمایش داده بشه.
تو رو خدا کمک کنین:گریه::گریه:
استاده بعد جوری به این قسمت گیر داده

eworkpro
جمعه 18 مرداد 1387, 13:08 عصر
من منظورت رو درست متوجه نشدم . شاید تو می خوای عکس رو از روی هاردت browse کنی و بعد اون رو تو سایتت نشون بدی ؟ اگه منظورت اینکاره خوب یک برنامه بگذار که عکس رو بعد از browse روی سایت آپلود کنه و بعد یک image که خاصیت image url اش رو از همون آدرس عکسی که روی سایت آپلود شده بخونه

paeezan.sae
جمعه 18 مرداد 1387, 14:03 عصر
گفتم که من میخوام همون لحظه که کاربر عکس رو گذاشت داخل اسکنر و دکمه ی اسکن را از داخل برنامه زد همزمان نامه برای کاربر نمایش داده بشه.
لطفااگه کسی کدی یا راهنمایی در اینمورد میدونه بگه
تو رو خدا کمک کنین:گریه::گریه::گریه::گریه:: ریه:

mostafa_sgh
جمعه 18 مرداد 1387, 14:29 عصر
دوست عزیز

چرا مساله رو پیچیده اش میکنی ؟

سوال رو خیلی ساده و محاوره ای بپرس تا دقیقاً متوجه اصل منظورت بشیم .

paeezan.sae
شنبه 19 مرداد 1387, 02:05 صبح
بابا مسئله رو واضح گفتم در فرم برنامه یک دکمه باید باشه که با زدن اون نامه اسکن شه و در فرم نمایش داده بشه.
چرا کسی کمک نمی کنه من دیگه نمیونم باید چیکار کنم.
تو رو خدا به دادم برسین

raravaice
شنبه 19 مرداد 1387, 02:14 صبح
بابا مسئله رو واضح گفتم در فرم برنامه یک دکمه باید باشه که با زدن اون نامه اسکن شه و در فرم نمایش داده بشه.
چرا کسی کمک نمی کنه من دیگه نمیونم باید چیکار کنم.
تو رو خدا به دادم برسین

شما الان در تالار asp.net هستید و انجام چنین کاری در asp.net بی معنی هست و فقط با "اجی مجی لا ترجی" امکان پذیر هست.;)

شما به یه win app نیاز دارید که توی تالار vb.net همین سایت جستجو کنید یا مطرح کنید دوستان به خوبی راهنما ییتون میکنن.
بعد اطلاعات رو از این برنامه به برنامه وب خودتون بفرستید

موفق باشید

mostafa_sgh
شنبه 19 مرداد 1387, 02:16 صبح
آخه غیر منطقیه !!!!

این کار رو باید با یه الگوریتم دیگه انجام بدی

KambizZandi
شنبه 19 مرداد 1387, 03:00 صبح
بابا بنده خدا رو نپيچونين
اينکار با استفاده از active x امکان پذيره
يک active x بايد داشته باشي تو صفحه وب لود بشه بعدش اسکن کنه و وقتي submit کردي اونومثل file upload به code behind بده.
من قبلا اينو داشتم ولي مال 5-6 سال پيش بود و الان ندارم
ولي فکر کنم بتوني تو google پيداش کني

paeezan.sae
شنبه 19 مرداد 1387, 04:10 صبح
آقای زندی لطفا اگه چیزی میدونین بگین یا حداقل بگین دقیقا چیو باید تو گوگل سرچ کنم
ممنون

mostafa_sgh
شنبه 19 مرداد 1387, 04:16 صبح
ببخشید ....

به این لینک یه نگاهی بنداز : لینک (http://www.filetransit.com/view.php?id=32663)

Exception
یک شنبه 20 مرداد 1387, 13:37 عصر
بابا بنده خدا رو نپيچونين
اينکار با استفاده از active x امکان پذيره
يک active x بايد داشته باشي تو صفحه وب لود بشه بعدش اسکن کنه و وقتي submit کردي اونومثل file upload به code behind بده.
من قبلا اينو داشتم ولي مال 5-6 سال پيش بود و الان ندارم
ولي فکر کنم بتوني تو google پيداش کني
پیچوندن چیه؟ دوستمون پرسید با ASP.NET چطور میشه و بهش گفتن که نمیشه!
حالا با یه windows application یا activex بشه انجامش داد، فرقی در این قضیه نمیکنه که این کار با ASP.NET غیر ممکنه و هیچ پیچوندنی در کار نیست.
صحبت شما شبیه این هست که یکی بگه من میخوام با ماشین برم تو دریا و بهش بگن غیر ممکنه، اونوقت شما بگین که ماشین رو بذار تو کشتی و بعد با کشتی برو!

fadaei2005
یک شنبه 20 مرداد 1387, 14:46 عصر
از لینک زیر یک نمونه تحت وبشو میتونی دانلود کنی ولی پولیه!

https://www.dynamsoft.com/Secure/Register_ClientInfo.aspx?productName=WebTWAIN&from=FromDownload

fadaei2005
یک شنبه 20 مرداد 1387, 14:50 عصر
این هم یک نمونه مجانیش:
http://www.codeproject.com/KB/aspnet/Web_Twain.aspx