PDA

View Full Version : ذخيره تصوير گرفته شده در ديتابيس با ImageEn

ariobarzan
پنج شنبه 17 مرداد 1387, 09:12 صبح
با سلام
من از مجموعه كمپوننت هاي Imageen استفاده مي كنم و تونستم با كمك نمونه برنامه هاي سايت خودش با يك دوربين وب كم ارتباط برقرار كنم و عكس بگيرم حالا ميخوام اين عكس تو ديتا بيس ذخيره بشه .
ميدونم كه تو اين مجموعه كمپوننت ImageEnDBView براي اين كار تهيه شده است .
ارتباط اين كمپوننت با فيلد عكس توي ديتا بيس رو برقرار كردم و عكس هايي كه قبلا تو بانك ذخيره شده را داره نشون ميده ولي نميدونم چطور عكسي كه با وب كم با استفاده از كمپوننت هايي مثل ImageEnMView و ImageEnView و ImageEnIO گرفته شده را با كمپوننت ImageEnDBView تو بانك ذخيره كنم
دوستان اگه كسي كمك كنه ممنون ميشم.

Mahyaa
پنج شنبه 17 مرداد 1387, 17:15 عصر
تا جایی که من میدونم برای دخیره نمیتونی مستقیما از ImageEnDBView استفاده کنی. باید تصویر کپچر شده ات رو در یک استریم بریزی و مثل همه تصاویر، در دیتابیس ذخیره کنی. یک پراپرتی داره به نام IO که از اون میتونی متدهای مختلف ذخیره در استریم رو صدا بزنی .

mojtabadj
جمعه 18 مرداد 1387, 08:44 صبح
با سلام
من از مجموعه كمپوننت هاي Imageen استفاده مي كنم و تونستم با كمك نمونه برنامه هاي سايت خودش با يك دوربين وب كم ارتباط برقرار كنم و عكس بگيرم حالا ميخوام اين عكس تو ديتا بيس ذخيره بشه .
ميدونم كه تو اين مجموعه كمپوننت ImageEnDBView براي اين كار تهيه شده است .
ارتباط اين كمپوننت با فيلد عكس توي ديتا بيس رو برقرار كردم و عكس هايي كه قبلا تو بانك ذخيره شده را داره نشون ميده ولي نميدونم چطور عكسي كه با وب كم با استفاده از كمپوننت هايي مثل ImageEnMView و ImageEnView و ImageEnIO گرفته شده را با كمپوننت ImageEnDBView تو بانك ذخيره كنم
دوستان اگه كسي كمك كنه ممنون ميشم.

در مورد ذخيره كردن عكس بارها در سايت بحث شده فقط كافي بود جستجو ميكردي

ariobarzan
جمعه 18 مرداد 1387, 17:45 عصر
در مورد ذخيره كردن عكس بارها در سايت بحث شده فقط كافي بود جستجو ميكردي

بحث من بیشتر مربوط به ارتباط بقیه کمپوننت های imageen با ImageEnDBView هست
اگه به متن درخواست من توجه بیشتری کنید می بینید که ذکر شده عکس های ذخیره شده در دیتابیس ( که با روش های دیگه تو بانک ذخیره کردم ) را با این کمپوننت میبینم پس در حالت عادی با ذخیره عکس مشکلی ندارم
موضوع اینه که عکسی که با وب کم تو ImageEnDBView لود شده چه طور وارد بانک بشه