PDA

View Full Version : سوال: config کردن Apache,PHP,MySql

mostafa8266
پنج شنبه 17 مرداد 1387, 12:55 عصر
سلام
من تو config کردن Apache,PHP,MySql با هم مشکل دارم
اگه امکان داره یه مرجع برای این کار به من معرفی کنید ممنون میشم
درضمن اگه یه مرجع درمورد کار کردن با wamp,xamp به من معرفی کنید خیلی خیلی ممنون میشم.
با تشکر.

yaqubian
پنج شنبه 17 مرداد 1387, 13:19 عصر
دوست عزیز
یه نرم افزار مثل easyphp نسخه 2 رو نصب کنید. نیازی به config نداره. بعدش فایلهات رو بذارید داخل پوشه www.
اگه مشکلی داشتی بپرسید.
موفق باشید

امید امرایی
پنج شنبه 17 مرداد 1387, 20:01 عصر
بله بنده هم با جناب yaqubian موافقم . EasyPHP 2 راحترین راهه ممکنه .
فقط short_open_tag رو = on قرار بدید که در بعضی برنامه ها دچار اشکال نشید .

majoran
پنج شنبه 17 مرداد 1387, 22:22 عصر
با سلام و کسب اجازه از آقا سعید
برای استفاده از زمپ هم می تونی به راحتی و آسایش از این سیستم استفاده کنی محیطی بسیار راحت برای تازه کار ها من خودم ابتدا با زمپ کار می کردم واقعا عالی هست شما بعد از اینکه اونو نصب کردید یه پنل داری که 4 تا گزینه داره هر 4 تاشو استارت می کنی بعد از این قسمت اگه خواستی پایگاه داده درست کنی یا تنظیمات برنامه رو ببینی تو اکسپلوررت می زنی localhost یه صفحه میاد زبانو که انتخاب کنی یه صفحه باز میشه کهه به نظر من تمام امکانای رو که یک برنامه نویس لازم داره تو خودش نگه داشته.
فایل های سایتت هم باید بریزی تو این مسیر C:\apachefriends\xampp\htdocs\site
و به این صورت صداش کن localhost/site برای phpmyadmin کافیه اینو تایپ کنی localhost/phpMyAdmin
l,tr fhad ;l; o,hsjd lh nv onljdl

mrrajabi
جمعه 18 مرداد 1387, 15:15 عصر
اگر فقط میخوای کارت راه بافته, که همون ومپ,زمپ یا ایزی پی اچ پیو نصب کن خیلی راخت تری

ولی اگه کارائی برات مهمه پیکر بندی اون سه تا با هم از خیلی نظرا بهتره مثلاً یکیش

امنیت,یکیش تنظیم به صورت دلخواه و هر جور که دوست داری,یکیش اینکه ومپ تو محیط های

intranet کار نمی کنه ولی اون مدلی که شما میخواهین چرا, و خیلی نظرای دیگه

اول آپاچی بعد پی اچ پی بعد مای اسکیوال رو باید نصب و تنظیمات لازم رو انجام بدی.

http://www.bicubica.com/apache-php-mysql/index.php