PDA

View Full Version : درست کردن پسورد برای برنامه خود

مهرداد برنامه نویس
جمعه 20 شهریور 1383, 22:16 عصر
if textbox1="3343" then
دستورات بعد از password</span>

v_shalchian
جمعه 20 شهریور 1383, 22:46 عصر
:?: :?:
میشه توضیح بدید ؟

Ali_mx
شنبه 21 شهریور 1383, 21:36 عصر
اینجوریش رو دیگه ندیده بودیم
:o
میشه بگید این چیه ؟؟؟؟
:?:

حامد مصافی
یک شنبه 22 شهریور 1383, 16:13 عصر
sub cmdEnter_click()
dim strTempPassword as string

strTempPassword = GetPasswordFunction

if txtPassword = strTempPassword then

frmMain.show

else

unlooad me
unload frmMain
end

end if

'This form (me) =frmPassword
'txtPassWord = Password text field
end sub

SyntaxError
دوشنبه 13 مهر 1383, 14:10 عصر
چقدر خوشخیال
اینا خیلی اسون تر از اونی که فکرشو بکنی کرک میشن.

حامد مصافی
یک شنبه 19 مهر 1383, 16:38 عصر
sub cmdEnter_click&#40;&#41;
Dim strTempPassword as string
Dim a , b as Integer
a = 1
b = a
strTempPassword = Encrypt &#40;GetPasswordFunction &#41;
if Encrypt &#40; txtPassword &#41;= strTempPassword then
if a = b then
frmMain.show
else
unlooad me
unload frmMain
end
end if
else
unlooad me
unload frmMain
end
end if

'This form &#40;me&#41; =frmPassword
'txtPassWord = Password text field
'Encrypt Function definded as encyption routine
end sub

چطوره یه Crack Me واست بفرستم تا je2jne رو روش آزمایش کنی ؟

حامد مصافی
یک شنبه 19 مهر 1383, 16:41 عصر
اون کلمه ای که نیفتاده Crack Me است

حامد مصافی
یک شنبه 19 مهر 1383, 16:45 عصر
این تاپیک مثل اینکه....
ای بابا فارسیش میشه کراک می

francosoft
سه شنبه 10 آذر 1383, 01:47 صبح
سلام دوستان و خسته نباشید بنده یک راهنمایی می خواهم که امیدوارم که جوابم را بگیرم. لطف کنید و یک سورس کدی در دلفی و یا بیسیک به من بدهید که کارهای زیر را انجام دهد.

1- می خواستم که فایل داشته باشم که در آن تعداد زیادی کلمه رمز به همراه نام کاربری افراد تعریف بشود - حالا به هر سبکی که شما پیشنهاد می کنید و وقتی کاربر می خواهد نرم افزار مورد نظر را اجرا کند در ابتدا از او آنها را بپرسد - منتها یک مسله است و آن این است که می خواهم این یوزر ها و پاسوردها از روی اینترنت روز آمد بشوند. یعنی چی؟ یعنی اینکه وقتی کاربر برنامه را اجرا کرد . فرد برای وارد نمودن شناسه خود ابتدا به اینترنت متصل باشد و بعد آنها را وارد کند. برنامه سریع برود آنها را با آخرین یوزرها و پاسوردها را که در یک دیتابیس تعریف شده و در یک سایت می باشد بررسی کند. در صورتی که بود اجازه وارد شدن به نرم افزار را بدهد. یعنی دیتابیس بروی اینترنت باشد و برنامه وقتی که کاربر مشخصات خود را وارد کرد برنامه با استفاده از اینترنت به دیتابیس ما بروی سایت برود و درون آن را چک کند و در صورت وجود آن شناسه اجازه را صادر کند. در بیسک و یا دلفی فرقی نمی کند. اگر هم خودتان روشی دیگر را پیشنهاد کنید. عیبی ندارد. و یا روشی که شبیه این روش باشد. هر جور راحتت و یاد دارید.

2- دیگر اینکه می خواستم یک فایل exe را درون یک برنامه دلفی که سورس آن را داریم جا بدهم . به گونه ای که بعد از اینکه مثلا تکمه ای در برنامه دلفی و یا بیسک ما که طراحی کرده ایم را زد آن فایل exe که درون پروژه ما است اجرا شود. فقط می خواستم طوری باشد که فایل exe ما که در پروژه ما embed شده به هیچ وجه بروی رایانه بارگذاری نشه و یا کپی نشه و یا extract نشه و مستقیم از روی حافظه باشه و اصلا فرد نتواند خودش فایل ما را ببیند و یا به آن به هر گونه دسترسی داشته باشد و فقط ببیند که وقتی تکمه را زد یک فایل exe اجرا میشود و خلاصه ردپایی از خودش در رایانه به جا نذاره. در بیسک و یا دلفی فرقی نمی کند. اگر هم خودتان روشی دیگر را پیشنهاد کنید. عیبی ندارد. و یا روشی که شبیه این روش باشد. هر جور راحتت و یاد دارید. 3- دیگر اینکه می خواستم مثلا یک فایل html را درون یک پروژه دلفی و یا بیسیک بگذاریم به گونه ای که وقتی فرد فایل ما را اجرا کرد یک مرورگر درون برنامه ما مثل اینترنت اکپلورر ببینه که درون آن فایل html ما که البته خودش در فایل برنامه ما embed شده را مشاهده کنه و دیگر نیازی به استفاده از مرورگر دیگری را نداشته باشه. البته بازم می گم. نمی خواهم فقط لینک بده و بعد یک سایت را نشون بده. می خواهم که فایل مورد نظر ما که در دل خود فایل اجرایی ما است را نشان بده. با تشکر لطفا اگر جواب سوالات مرا می دانید و آنها را در هر دو زیان مورد نظر می توانید برآورده سازید از هر دو را بگویید. با تشکر فراوان و خسته نباشید

meandyouwith2003
جمعه 07 اسفند 1383, 23:19 عصر
شما میتونید برنامه ای بنویسید که پسورد رو بگیره و اونو encrypt کنه.
مثلا می تونید بگذارید کد اسکی تک تک کاراکتر پسورد رو در بیاره و با یه عدد دلخواه جمع کنه . بعد اونو تویه یه فایل یا تو ریجیستری بنویسه .
Good Luck Friends

Nabi
دوشنبه 17 اسفند 1383, 05:23 صبح
سلام به دوستان
موضوع به همین سادگی ها هم که دوستان گفتند نیست !!!
حق با دوستمون SyntaxError است!
به منم ثابت شده که کرک اینجور برنامه ها ساده تر از اون چیزیه که فک میکنید .
دوستان ! من پیشنهاد میکنم بجای اینکه به فکر روش کد گزاری مناسب باشید . قبل از اون به فکر چاره ای باشید که از کرک شدن فایلهای exe تولیدی توسط وی بی جلوگیری کنید !
من 4 روش رو پیاده کردم ولی به سادگی هر چه تمام تر توسط یکی از دوستانم کرک شدند !

بیشتر توضیح میدم ...

روش اول معمولی بود و دوستان هم بهش اشاره کردند. اینطوری:

If Text1.Text = "iran.vb.vig" Then
frmOK.Show 1
Else
MsgBox "Invalid Password.", vbCritical, "Error"
End If

روش بعدی میبینید کمی پیچیده تره و بجای msgbox از یه فرم برای نمایش خطا استفاده شده . به این ترتیب:

char1 = "v"
char2 = "g"
If Text1.Text = Chr&#40;"105"&#41; &amp; Chr&#40;"114"&#41; &amp; "a" &amp; Chr&#40;"110"&#41; &amp; char1 &amp; Chr&#40;"105"&#41; &amp; char2 &amp; Chr&#40;"45"&#41; &amp; Chr&#40;"118"&#41; &amp; "b" Then
frmOK.Show 1
Else
frmError.Show 1
End If

در روش سوم از دستور select case استفاده کردم . به این شکل:

Select Case Text1.Text
Case "iran.vb.vig"&#58; frmOK.Show 1
Case Else&#58; MsgBox "Invalid Password.", vbCritical, "Error"
End Select

در روش چهارم از چند تا goto تو در تو استفاده کردم . اینجوری:

a = 0&#58; b = 1&#58; c = 2&#58; d = 3
If a = 0 Then GoTo 100

300
If d = 3 Then GoTo 400

400
If Text1.Text = "iran.vb.vig" Then frmOK.Show 1 Else MsgBox "Invalid Password.", vbCritical, "Error"&#58; Exit Sub

200
If c = 2 Then GoTo 300

100
If b = 1 Then GoTo 200

تمامی این روشها توسط دوستم کرک شدند ! و با عکس کردن دستور شرطی در کدهای اسمبلی برنامه باعث میشد با زدن هر پسوردی برنامه به راحتی اجرا بشه !
این جای نگرانی بسیار داره ...!

لطفا دوستان بی تفاوت نباشند ! راه کارهایی هم ارائه شده که بهتره توضیحات کامل تر رو خودتون در اینجا مطلعه کنید:
http://www.iranvig.com/modules.php?name=Forums&amp;file=viewtopic&amp;t=980

حالا چیکار کنیم !!!؟ :sad2:

natanail2001
یک شنبه 13 فروردین 1385, 16:11 عصر
سلام دوستان من تازه عضو شدم . بخاطر همین هم نمیدونم این بحث پیگیری میشه یا نه اما به امید حالت اول مینویسم .
اولا یه دوست گرامی از GOTO استفاده کرده بود که بهتر بود از OnError GOTO استفاده میکردند (البته با اندکی تغییر در کد )
ثانیا هر برنامه ای بالاخره کرک میشه اما برای طولانی تر کردن مدت زمان لازم برای کرک بهترین راه استفاده از روش های ابتکاریه و پس از اون ادغام روش هایی که با هم سازگارن ( محافظت چند لایه )
ثالثا اگه میخواین برنامتون رو از نظر امنیتی چک کنین من کمکتون میکنم . منتها شرایطی داره که اگه کسی مایل بود توضیح میدم .
در پناه حق باشید .

natanail2001
چهارشنبه 23 فروردین 1385, 16:21 عصر
شرایط زیاد دشواری نیست :
اول اینکه برنامه ای که میفرستین حتما مال خودتون باشه .
دوم برنامتون رو پک نکنین چون به هر حال آنپک میشه ( البته قبل از توزیع بهتره پکش کنین )
سومی و آخری ( که یه خورده سخته ) اینکه هدفتون سنجیدن امنیت برنامه باشه نه معلومات من !!
همین . فقط یه مساله میمونه اونم اینکه از اونجا که این کار هیچ سودی ( از لحاظ مادی ) برای من نداره طبیعیه که در پایان لیست اولویت کاریم قرار میگیره .

در پناه حق باشید .