PDA

View Full Version : سوال: اسکن مستقیم در برنامه

sadeghie
شنبه 19 مرداد 1387, 02:15 صبح
با سلام
من این سوالو در بخش ASp.Net مطرح کردم دوستان گفتند باید اینجا بپرسم.در ضمن سرچ کردم ولی جواب نگرفتم:ناراحت:
من در برنامه دبیرخونه تحت وب باید در یکی از فرمها دکمه ای بذارم که با کلیک اون نامه اسکن شده و برای کاربر نمایش داده بشه یعنی مستقیما نامه از طریق برنامه دبیرخونه اسکن شه .
حالا باید چیکار کنم
تو رو خدا اگه کسی کد داره یا توضیحی میدونه بگه:گریه:
واقعا به این کد نیاز دارم

Galestian
شنبه 19 مرداد 1387, 08:13 صبح
1.Make register to the ocx files for the scanner u have.
2.copy the ddl files for the scanner u find them where the scanner was install to the system32 folder.
3.add the object in ur aspx file after the <form> tag :
<object id="scanner1" classid="THE REGISTERY KEY OF THE OCX FILE U MAKE IN STEP 1" codebase="OCXFIELNAME.ocx"></object>
4.write a javascript function to call the scanner:
function openSanner()
{
var myscanner=object.getElementById("scanner1");
myscanner.scan();
}
}

elmira_63
دوشنبه 21 مرداد 1387, 15:02 عصر
من همین مشکل رو داشتم این نمونه رو استفاده کردم مشکلم حل شد

aftabgardoon tanha
پنج شنبه 28 آبان 1388, 10:56 صبح
سلام. من برنامه هايي كه مينويسم روي فلش ذخيره ميكنم و از روي سيستم خونه تا سيستم شركت جابجا ميكنم اين جابجايي باعث بروز يكسري خطاها در برنامه ميشه مثلاتوي خونه موقع run كردن برنامه اجرا ميشه اماروي سيستم شركت گاهي اوقت با خطاهايي مواجه ميشم كه توي خونه اين خطاها رو نداشتم.......
علت چيه؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

aftabgardoon tanha
پنج شنبه 28 آبان 1388, 11:03 صبح
من وقتي برنامه اي كه نوشتم رو از روي سيستم خونه روي فلش ميريزم و ميبرم روي سيستم شركت برنامه موقع اجرا گاهي اوقات با خطا مواجه ميشه اونم خطاهايي كه قبلا روي سيستم خونه اين خطاها رو نداشتم علت چيه؟؟؟؟؟؟؟به خاطر جابجايي اطلاعات يا چيز ديگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟

nokhodsiah2001
جمعه 06 آذر 1388, 13:54 عصر
درود

aftabgardoon tanha (http://barnamenevis.org/forum/member.php?u=109593) عزیز سوالتون رو باید در یک تاپیک جدید مطرح کنید
ولی به هر حال ابتدا نوع خطا رو بفرمایید تا ببینیم اشکال از کجاست

ممکنه کامپوننتی رو تو شرکت نداری یا مسیر اجرای برنامه تو دوتا سیستم متفاوته (برای مبحث ارتباط با فایل و یا دیتابیس و ....)

soleymani_arak
شنبه 12 دی 1388, 12:59 عصر
سلام
elmira_63
با تشكر از فايل خوب شما
ولي اين برنامه تحت فرم ويندوز است براي تحت وب راه حلي نداريد
متشكرم