PDA

View Full Version : ویرایش تصاویر با کد نویسی در #C

nezhadam_pershia
شنبه 19 مرداد 1387, 08:35 صبح
با سلام.
من واسه پروژم می خوام یه کار جالب بکنم و اون اینه که وقتی کاربر عکس مورد نظرشو انتخاب میکنه با توجه به اینکه طرف مرده یا زنده است اگر مرده بود یه روبان مشکی بالایه عکس اون خدا بیامرز بزاره.می خواستم برونم چجوری میتونم با کد نویسی عکس رو ویرایش کنم و اون روبانو بالای اون عکس بذارم و بعد ذخیرش کنم.
خیلی ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.ایده ی جالبه ی شما هم تو پروژه هاتون می تونین استفاده کنین.
در ضمن اگه میشه راهنمای هاتون که اگه میشه یه خورده ابتدایی باشه رو با یه برنامه ارائه بدید.
خیییلی ممنونم.

Amir Oveisi
شنبه 19 مرداد 1387, 12:23 عصر
واقعا مشکلتون همینه؟ چجوری میتونین تشخیص بدین طرف زنده س یا مرده؟

Himalaya
شنبه 19 مرداد 1387, 16:44 عصر
آقا اگه طرف مرده باشه ، برنامه #C خودش مراسم کفن و دفن رو هم انجام میده یا نه ؟؟؟
جون من حداقل بگو برنامه ای که میخوای بنویسی حلوا و خرما هم خیرات میکنه یا نه ؟؟؟
sinpin, علیرضا مداح جون هر کی دوست دارید این نوشته رو پاک نکنید ... میخوام جوابو بدونم!!!

nezhadam_pershia
شنبه 19 مرداد 1387, 23:58 عصر
آره بابا #C رو ایجوری نگاش نکن.تازه تمام مراسم کفن و دفن و... واست انجام میده.
آخه اینم از اون سوالا بودا!!!!!
برنامه ی من یه شجره نامه است که دو تا Radio Button رو فرم هست که یکیش Live و اون یکی Dead هست اگه این یکی انتخاب بشه اول یه پیغام خدابیامرزی و یه فاتحه واسش می فرسته بعد یه روبان مشکی می ندازه رو عکسش.
حالا من می خوام بدونم اون روبان رو چجوری باید بندازم.
امیدوارم که دیگه مشکلی از بابت تفهیم موضوع نباشه.

Amir Oveisi
یک شنبه 20 مرداد 1387, 00:16 صبح
یه Rectangle‌درست کن
بعد Rotate ش کن
بعد Location ش رو تنظیم کن

همه اینارو روی عکس زمینه انجام میدی، یعنی از متد CreateGraphics اون عکس زمینه استفاده میکنی
http://forums.msdn.microsoft.com/en-US/csharpgeneral/thread/960c9c33-1870-4e28-b187-d0a56cb3028d/

Xcalivorse
یک شنبه 20 مرداد 1387, 09:28 صبح
دوستان به این وسیله میشه به گستردگی برنامه نویسی #C پی برد که از برنامه های ملی و سازمانهای بزرگ تا برنامه مرده شور خونه ها و شجره نامه ها رو پشتیبانی میکنه.

KambizZandi
یک شنبه 20 مرداد 1387, 15:22 عصر
تو پستهاي بالا يک پست سوال شده بود يدونه هم جواب
...
به هر حال شما بايد از GDI Plus استفاده کني
با اون ميتونه رو هر عکس يا device context که ميخواي مانور بدي
من يک نمونه کد ميذارم برات. يکمي باهاش کار کن پيداش ميکني:

byte[] Image;
...
using (MemoryStream ImageStream = new MemoryStream(Image))
{
using (System.Drawing.Image img = System.Drawing.Image.FromStream(ImageStream))
{
using (Graphics g = null)
{
g = Graphics.FromImage(bmp);
g.Clear(Color.Transparent);
g.DrawImage(img, 0, 0, Width, Height);
g.FillRectangle(new SolidBrush(Color.Black), 10, 10, 100, 100);
}
using (MemoryStream ms = new MemoryStream())
{
bmp.Save(ms, ImageFormat.Gif);
return ms.GetBuffer();
}
}
}

Himalaya
یک شنبه 20 مرداد 1387, 15:28 عصر
برنامه ی من یه شجره نامه است که دو تا Radio Button رو فرم هست که یکیش Live و اون یکی Dead هست اگه این یکی انتخاب بشه اول یه پیغام خدابیامرزی و یه فاتحه واسش می فرسته بعد یه روبان مشکی می ندازه رو عکسش.
حالا من می خوام بدونم اون روبان رو چجوری باید بندازم

آقا این که کاری نداره ... یکی رو استخدام کن بزار اونجا (اگه دکتر باشه طرف که خیلی بهتره ، یا حداقل تو دامپزشکی کار کرده باشه) خیلی راحتتر میتونه تشخیص بده طرف مرده یازنده اس ... یه توپ پارچه مشکی هم بده بهش تا پارچه رو بپیچه دور اون (عمرا اگه برنامه ات این همه قابلیتو یه جا داشته باشه)