PDA

View Full Version : رمزهای ویندوز

pm_hamze
یک شنبه 20 مرداد 1387, 19:53 عصر
با سلام به دوستان
کسی هست منو راهنمایی کنه که رمز های ویندوز (کانکشن-رمز ورودی-اکسپلورر و ...)کجا ذخیره میشه و چطوری میشه بدستشون آورد یا تغییرشون داد.

Hamid_PaK
دوشنبه 21 مرداد 1387, 08:53 صبح
دنبال RAS بگردی خیلی از سوالات مربوط به کانکشنها حل میشه و برای باقی هم فکر نمی کنم اینطوری و اینجا به نتیجه برسی.

یا حق ...

mortezakiaee
دوشنبه 21 مرداد 1387, 09:02 صبح
SAM رو جستجو کن. البته فکر نکنم اینجا به نتیجه برسی

Batman
دوشنبه 21 مرداد 1387, 19:46 عصر
دنبال RAS بگردی خیلی از سوالات مربوط به کانکشنها حل میشه و برای باقی هم فکر نمی کنم اینطوری و اینجا به نتیجه برسی.

یا حق ...
میشه بیشتر توضیح بدید

Hamid_PaK
سه شنبه 22 مرداد 1387, 12:26 عصر
به کمک توابع ای که مربوط به RAS هست می تونید نام کانشنها و موارد مربوط به اون رو دریافت کنید.
یادم نیست دقیقا ولی فکر کنم توی سایت KolMck یه یونیتی رو معرفی کرده بود که رمزهای کانشنها رو هم استخراج می کرد.

یا حق ...

firststep
شنبه 05 اردیبهشت 1388, 16:58 عصر
سلام این یه زمانی یه فایلی پخش شد توی اینترنت که باید روی یک سیدی رایتش می کرده یعد سیستمو ریسارت می کردی و بصورت بوت بالا میومد و جبع از اینکه یالا اود بوسیله چند گزینه پسورد ادمینو میشکست>>>>>>>>>> :افسرده:این فایل جالبی بود ولی من هرچه دنبال نهوه کار کردنش گشتم پیدا نکردم چیزی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:افسرده: و البته فقط یه چیزایی فهمیدم که باید یک دیتابیسی در system32 و جود داشته باشه که ورود نباد بهش سخت باشه البته اسم فایلش و ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من هم خیلی دوست دارم درباره این زمینه چیزی بدونم؟؟؟؟؟؟؟؟؟:افسرده:

seyed_farid
دوشنبه 07 اردیبهشت 1388, 10:41 صبح
من يك سي دي دارم كه براي اين كاراست. باهاش مياي بالا و ميتوني كارهاي لازم رو توش انجام بدي. محيطش هم شبيه ويندوز xp هست و يك آنتي ويروس هم روش داره و ... پارتيشن بندي و ... را هم باهاش ميشه انجام داد.
فكر كنم حدود 300MB باشه.