PDA

View Full Version : مشكل در VS2008

Sharif Lotfi
چهارشنبه 23 مرداد 1387, 10:36 صبح
مدتي است كه toolbox ويژوال استوديو 2008 من خالي شده هر چي برنامه رو Reinstall و Remove و Uninstall و ... كردم فايده نداره بعد از نصب دوباره خاليه . چيكار كنم ؟ كسي اين مشكلو نداشته

rezaei manesh
چهارشنبه 23 مرداد 1387, 10:45 صبح
سلام
من از 2005 استفاده می کنم و آیکن های toolbox من واسه بعضی از پروژه ها همه به شکل چرخ دنده می شن ؟!! بعد از ریست جهبه ابزار درست می شه
شما با choose Item هم نمی تونیم کنترل ها رو دستی اضافه کنید؟
نرم افزارهایی مثل جانوس رو نصب کنید اونا خودشون یکسری کنترل خودشونو اضافه می کنند ببینید اونا اضافه می شن!

Sharif Lotfi
چهارشنبه 23 مرداد 1387, 12:57 عصر
با ريست هم درست نميشه . كلافه شدم . مجبورم برم 2005 نصب كنم . بيخيال 2008 . احتمال ميدم بتايي چيزي بوده اكسپاير شده

mostafaaa
چهارشنبه 23 مرداد 1387, 17:38 عصر
با ريست هم درست نميشه . كلافه شدم . مجبورم برم 2005 نصب كنم . بيخيال 2008 . احتمال ميدم بتايي چيزي بوده اكسپاير شده
منم توی vb2008 گاهاً یه اشکالات عجیبی دیدم.
یکی اینکه چند وقت پیش برای اینکه رنگه سطر های دیتا گرید ویو رو عوض کنم کد زیر رو نوشتم

Me.DataGridView1.AlternatingRowsDefaultCellStyle.B ackColor = Color.Aqua
و کدش هم به درستی کار کرد. ولی فرداش که خواستم رنگ رو عوض کنم توی کد بالا رنگ رو عوض کردم ولی توی دیتا گرید رنگ عوض نمیشد.حتی کد رو پاک کردم ولی بازم رنگ دیتا گرید به حالت اول برنگشت. دیتا گرید رو پاک کردم ویکی دیگه با همون نام گذاشتم بازم نشد.برنامه رو 100 بار بستم ReBuild کردم بازم نشد. نمی دونم والا...