PDA

View Full Version : كرك كردن فايل SAM در ويندوز با وي بي

roomezonline
چهارشنبه 23 مرداد 1387, 11:19 صبح
سلام دوستان
مي خواستم ببينم فايل SAM & Pagefile رو نمي شه با ويژوال بيسيك كرك كرد؟؟ مثلا بصورت باينري اونو باز كرد يا اطلاعات داخلش رو ديكد كرد

لطفا هركس بلد هست يا سرنخي داره كمك كنه

sohrab o
چهارشنبه 23 مرداد 1387, 11:45 صبح
بدست آوردن نوع و ساختار این فایل ها بسیار سخته . وگرنه ویرایش اون که کاری نداره
باید 2نباله ساختاره این فایل ها باشی

scarce
چهارشنبه 23 مرداد 1387, 18:01 عصر
یک مطلبی تو سایت دیدم که فکر کنم مدیر همین تالار بود که گذاشت تو تالار که در باره ساختار فایل های توضیحات مختری می داد که خیلی عالی بود به اون یک نگاهی بندازین

roomezonline
پنج شنبه 24 مرداد 1387, 17:45 عصر
یک مطلبی تو سایت دیدم که فکر کنم مدیر همین تالار بود که گذاشت تو تالار که در باره ساختار فایل های توضیحات مختری می داد که خیلی عالی بود به اون یک نگاهی بندازین

من سرچ كردم اما بي نتيجه بود ميشه لينكش رو بديد
مرسي

senator_aka
پنج شنبه 24 مرداد 1387, 20:20 عصر
می شه راجب این فایل ها کمی توضیح بدین !!

مینا موسوی
پنج شنبه 24 مرداد 1387, 23:47 عصر
sam مخفف عبارت security account maneger هست و همانطور كه از معنيش پيداست وظيفه مديريت امنيت را داره و پسورد xp هم در اين فايل ذخيره ميشه .

xxxxx_xxxxx
شنبه 26 مرداد 1387, 07:53 صبح
اگر هدفتون كرك پسورد Account ويندوز هست يك برنامه تو بخش برنامه هاي VB تو همين فروم هست. جستجو كنيد حتما پيدا مي كنيد. اگر هم پيدا نكرديد يك دستور هست كه بدون درخواست پسورد فعلي خيلي راحت پسورد Account موردنظر رو عوش مي كنه.

البته اگر هدفتون اينه.

roomezonline
شنبه 26 مرداد 1387, 14:41 عصر
اگر هدفتون كرك پسورد Account ويندوز هست يك برنامه تو بخش برنامه هاي VB تو همين فروم هست. جستجو كنيد حتما پيدا مي كنيد. اگر هم پيدا نكرديد يك دستور هست كه بدون درخواست پسورد فعلي خيلي راحت پسورد Account موردنظر رو عوش مي كنه.

البته اگر هدفتون اينه.

نه من فقط می خوام محتویات این فایل رو ببینیم
خیلی جالب واسم کرک کردن فایل SAM:چشمک: