PDA

View Full Version : راهنمای نصب پایگاه همکاران سیستم

jafari1
چهارشنبه 23 مرداد 1387, 18:51 عصر
با سلام
در دیتا بیس همکاران سیستم مشکلی بود که با توجه به راهنمای اسکیو ال سرور آنرا Rebuild کردیم بعد از آن دیتا بیس Detach شد و دیگر نتوانستم آنرا Attach کنم و ...
اگر دوستان اطلاعاتی نسبت به چگونه نصب دیتابیس و کانفیگ اسکیو ال سرور آن دارند راهنمایی بفرمایند

linux
چهارشنبه 23 مرداد 1387, 19:58 عصر
با سلام
در دیتا بیس همکاران سیستم مشکلی بود که با توجه به راهنمای اسکیو ال سرور آنرا Rebuild کردیم بعد از آن دیتا بیس Detach شد و دیگر نتوانستم آنرا Attach کنم و ...
اگر دوستان اطلاعاتی نسبت به چگونه نصب دیتابیس و کانفیگ اسکیو ال سرور آن دارند راهنمایی بفرمایند
با توجه به هزینه پشتیبانی سنگینی که از شما دریافت می کنند ، با بخش پشتیبانی همکاران سیستم تماس بگیرید

SYNDROME
چهارشنبه 23 مرداد 1387, 20:05 عصر
با سلام
فکر کنم این کار بر خلاف قوانین سایت برنامه نویسان است.
موفق باشید

jafari1
شنبه 26 مرداد 1387, 15:59 عصر
فکر نمیکنم سوال مخالف قوانین سایت باشد

amin_alexi
دوشنبه 28 مرداد 1387, 12:24 عصر
سلام
منم وقتی می خواستم این کار رو انجام بدم نشد !!!
Attach کردن DataBase همکاران به روش معمول امکان پذیر نیست ...
من برای تبدیل به یک سیستم دیگه می خواستم از اطلاعات استفاده کنم ...
همکاران برای ذخیره ساری DataBase روی هارد از FileGroup ها استفاده میکنه ....
اگه دقت کرده باشی به غیر از یک Ldf و MDf ... کنارش چند تا فایل دیگه از نوع mdf هست ...
که باید در هنگام Attach همه Ldfو Mdf ها با هم Attach بشه ... ولی تعداد اونها زیاده .... و نمیشه !!(من بلد نبودم !!)

Mirzaa
سه شنبه 29 مرداد 1387, 10:02 صبح
بعيد ميدانم كارشناسان شركت معظم همكاران سيستم از راهنمايي به شما دريغ كنند ولي محض اطلاع عرض كنم DataBase همكاران سيستم، به دليلي كه من نمي‌دانم! Attach نمي‌شود و بايد Restore گردد. پس از Restore هم نياز به اجراي اسكريپتي هست كه امكان Login به DataBase را فراهم مي‌كند. اين اسكريپت به نام CorrectUser همراه با فايل‌هاي اجرايي همكاران سيستم، قبلا در اختيار شما قرار گرفته ولي ذكر كد آن خالي از لطف نيست:

exec sp_configure 'allow updates', 1
RECONFIGURE WITH OVERRIDE
declare @dbName varchar(255), @sqltext varchar(255)
select @dbName = YourDBName
select @sqltext =
' update ' + @dbName + '..sysusers' +
' set sid = l.sid' +
' from '+@dbName+'..sysusers u, [master]..syslogins l ' +
' where u.status <> 0' +
' and u.name = l.name' +
' and isNull (u.sid ,0) <> isNull (l.sid ,0)'
exec (@sqltext)
exec sp_configure 'allow updates', 0
RECONFIGURE WITH OVERRIDE

كه در اين كد به جاي YourDBName بايد نام DataBase شما مثلا 'SgDb' قرار گيرد.
اميدوارم مشكلتان حل شود.

AminSobati
سه شنبه 29 مرداد 1387, 18:29 عصر
دوست عزیزم علت خاصی داره که از ساپورت خودشون استفاده نمیکنید؟

jafari1
سه شنبه 29 مرداد 1387, 20:48 عصر
دوست عزیزم علت خاصی داره که از ساپورت خودشون استفاده نمیکنید؟

سلام
با توجه به اینکه نرم افزار همکاران سیستم به ما تحمیل شده و نیز مبالغ زیادی بابت آن گرفته اند و در مدت کوتاهی اشکالات زیادی در کار آن پیدا شد وبرای رفع آن مشکلات ساده شرط پاسخگویی را دریافت مبلغ چند میلیون تومان اعلام کرده اند

jafari1
سه شنبه 29 مرداد 1387, 20:52 عصر
بعيد ميدانم كارشناسان شركت معظم همكاران سيستم از راهنمايي به شما دريغ كنند

ضمن عرض سلام و عرض ارادت
مشکل با راهنمایی شما حل شد امیدورارم بتوانیم در این انجمن جبران زحمت کنیم و نیز به امید اینکه مورد غضب عوامل ایشان که اظهار کردند این سوال بر خلاف قوانین است نشوید !
و نیز در قسمت نقل قوق زیاد بعید ندانید !