PDA

View Full Version : مشکل در ارتباط دیتابیسم با sql هاست!!!!

bamzi software
پنج شنبه 24 مرداد 1387, 09:26 صبح
سلام

من با asp.net و sqlserver2000 وب طراحی کردم.موقع آپلود خواستم واسه دیتابیسم یوزر و پسورد تعریف کنم اما نشد..
یکی به من گفت تو کانکشن استرینگ یوزر و پسورد تعریف کنی کافیه اما من فکر می کنم اینطوری درست نباشه چون دیتابیسم یوزر و پسورد رو نمیشناسه،درسته؟

یک مسئله دیگر:
sqlserver هاست 2005...من باید چیکار کنم؟اگه از دیتابیسم backup بگیرم و تو sqlserver2005 restore کنم و اونجا واسه دیتابیسم user,password تعریف کنن(طبق connectionstring) درست میشه؟

ممنون میشم راهنماییم کنید

bamzi software
سه شنبه 29 مرداد 1387, 10:51 صبح
من از دیتا بیسم در اس کیو ال2000 backup گرفتم و هاست اونو در اس کیو ال 2005 restore کرد و یوزر و پسورد گذاشت..منم اون یوزر و پسورد رو همراه با نام سرورشون تو کانکشن استرینگ در وب کانفیگ گذاشتم ...این روند درسته؟

<connectionStrings>
<add name="CString" connectionString="Data Source=***;Initial Catalog=**;User ID=***;Password=***" providerName="System.Data.SqlClient"/>
</connectionStrings>پس این error برای چیه؟

Server Error in '/' Application.

An error has occurred while establishing a connection to the server. When connecting to SQL Server 2005, this failure may be caused by the fact that under the default settings SQL Server does not allow remote connections. (provider: SQL Network Interfaces, error: 26 - Error Locating Server/Instance Specified)