PDA

View Full Version : سوال: یک سوال در مورد کامپوننت DotNetBar

Morteza_s
پنج شنبه 24 مرداد 1387, 10:24 صبح
سلام
در بعضی از مثالهای DotNetBar فرم ها به شکل Office 2007 هست که فارسی و راست به چپ رو کامل و خیلی خوب پشتیبانی میکنه

http://irapic.com/uploads/1218740628.jpg

من هر کاری کردم و کدهای مختلف اون مثال ها رو تو فرم های دیگه امتحان کردم نتونسم فرم ها رو به شکل Office 2007 در بیارم

دوستان اگه از DotNetBar و این نوع فرم ها استفاده کردن لطفآ راهنمایی کنن

ممنون

Keyvan_Y
جمعه 25 مرداد 1387, 04:10 صبح
به بخش Form Designer برو و خط

Inherits System.Windows.Forms.Form

رو به

Inherits DevComponents.DotNetBar.Office2007Form

تغییر بده.

Morteza_s
جمعه 25 مرداد 1387, 11:09 صبح
آقا دستت در نکنه، خیلی عالی بود

راستی شما تا حالا به مجموعه کنترل های DotNetBar توجه کردی که CheckBox داره اما RadioButton نداره؟!
برای شما هم همینطوره؟

Keyvan_Y
جمعه 25 مرداد 1387, 17:53 عصر
کامپوننت Check Box یک خاصیت به اسم CheckBoxStyle داره که با تغییر اون می تونی CheckBox رو به RadioButton تبدیل کنی.

Morteza_s
جمعه 25 مرداد 1387, 19:11 عصر
بازم ممنون

یه خواهش بی ربط
اگه از FarsiLibrary و متدهای مختلفش استفاده کردید به این تاپیک برید و من رو راهنمایی کنید
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=116560

یه مدته درگیرشم و به نتیجه هم نرسیدم

ممنون

Keyvan_Y
شنبه 26 مرداد 1387, 01:51 صبح
سلام
متاسفانه من از این کتابخانه تا به حال استفاده نکردم و نمی تونم کمکی بکنم. در مورد DotNetBar اگر سوالی داشتی بپرس

Alexdarcy
چهارشنبه 07 بهمن 1388, 09:54 صبح
سلام
متاسفانه من از این کتابخانه تا به حال استفاده نکردم و نمی تونم کمکی بکنم. در مورد DotNetBar اگر سوالی داشتی بپرس

سلام ....
دوستان من در اینمورد تازه واردم و میخوام استفاده از این کامپوننت رو یاد بگیرم . اگه دوستان لطف کنن و با یه مثال عملی نحوه استفاده از Ribbonbar رو تو فرم اصلی برنامه بهم نشون بدن ممنون میشم .میخوام یه تابع برا مشخص کردن آیتمی که از رو Ribbonbar کلیک شده بنویسم
ممنون.

Alirezanet
چهارشنبه 07 بهمن 1388, 17:23 عصر
ک.ر.ک شو کی داره به من بده !؟؟!؟8.1 Dotnetbar

ksabaghi
دوشنبه 09 دی 1392, 21:00 عصر
با سلام
می خواستم بدونم آیا با کلید enter میشه بین کنترل های این کامپوننت حرکت کرد ؟ (به جای tab )
یه جایی خوندم که امکانش هست بدون کد نویسی