PDA

View Full Version : سوال: مشکل در کار نکردن کنترل های validation در روی سایت

mehdi_RM
پنج شنبه 24 مرداد 1387, 14:28 عصر
با سلام
من از کنترل های validation استفاده می کنم و وقتی که روی کامپیوتر خودم تست می کنم کنترل ها کار می کنند و مثلا اگر از کنترل Requiredfield استفاده می کنم توی کامپیوتر خودم اگه تکس باکس خالی باشه پیغامش نمایش داده می شه و فرم submit نمی شه ,ولی همین فایل رو توی هاست آپلود و اجرا می کنم پیغام خطا نمایش داده نمی شه و فرم submit می شه !

می خواستم بدونم مشکل از کجاست؟

aryaman
جمعه 25 مرداد 1387, 01:31 صبح
مطمئنی که هاست asp.net2 رو ساپورت میکنه.البته من خودم تو هاست امتحان نکردم ولی نباید مشکلی داشته باشه.

milade
جمعه 25 مرداد 1387, 06:40 صبح
خوب پیام خطا رو بده

VB.NET2005
جمعه 25 مرداد 1387, 10:46 صبح
دوستان من از یک کنترل ارزیابی خالی بودن تکست باکس استفاده می کنم . و اونو مثلا به تکست باکس 1 نسبت دادم . تو صفحه هم 4 تا باتون هست ، مشکل اینه که اگه رو هر کدوم از باتون ها کلیک کنم فرم ارزیابی میشه .
نمیشه واسه باتون تعیین کنیم تا این مشکل پیش نیاد ؟ ؟ ؟

raznahan
جمعه 25 مرداد 1387, 12:21 عصر
دوستان من از یک کنترل ارزیابی خالی بودن تکست باکس استفاده می کنم . و اونو مثلا به تکست باکس 1 نسبت دادم . تو صفحه هم 4 تا باتون هست ، مشکل اینه که اگه رو هر کدوم از باتون ها کلیک کنم فرم ارزیابی میشه .

شما باید از validationGroup استفاده کنی ، کنترول هایی که validationGroup یکسانی دارن ، اگر یه PostBack انجام بشه فقط اون کنترول ها Validate میشن

شما اون button رو که میخوای با زدن اون ، ولیدیشن اتفاق انجام بشه رو برای خاصیت ValidationGroup یه اسم انتخاب کن و برای بقیه کنترول هات (RequiredfField validator ) هم همون اسم رو قرار بده ، مشکلت حل میشه .

با تشکر.

mehdi_RM
جمعه 25 مرداد 1387, 15:39 عصر
نقل قول: مشکل در کار نکردن کنترل های validation در روی سایت
خوب پیام خطا رو بده

پيغام خطا نميده و فرم اجرا ميشه و انگار نه انگار كه VALIDATION هست و هاست هم دات نت 2 رو پشتيباني مي كنه.

نقل قول: مشکل در کار نکردن کنترل های validation در روی سایت

BUTTON ها در ASP.NET يك خاصيت بنام CAUSES VALIDATION دارن كه اگر مقدارش رو FALSE كني بدون در نظر گرفتن VALIDATION و چك كردن اون كد مربوط به BUTTON اجرا ميشه و ديگه نميره اول VALIDATION ها رو چك كنه.

Navid7h
جمعه 25 مرداد 1387, 18:06 عصر
شما تو Connection string اسم سرور رو نوشتی یا IP اون رو؟

mehdi58
جمعه 25 مرداد 1387, 18:43 عصر
دوست عزیز Validation به دلیل اینکه در مسیر C:\Inetpub\wwwroot\aspnet_client\system_web\1_1_43 22 و در کامپیوتر Local فایل WebUIValidation وجود داره , هیچ ایرادی از شما نمی گیره .
من یه پروژه داشتم که توی اینترات شرکت اون رو راه انداختم و با همین مشکل روبرو شدم , و راه حلشم این بود که توی سرور و از طریق Command Prompt دستور زیر رو تایپ کردم و مشکلم حل شد :
c:\aspnet_regiis -c

Borland-Delphi7
جمعه 25 مرداد 1387, 20:24 عصر
مگه فرقی هم میکنه من نوشتم localhost و به دیتابیس کانکت میشم و مشکلی ندارم اما کنترل های login و غیره که خود asp.net میاد جداولش رو در دیتابیس میسازه با آنها مشکل دارم

mehdi_RM
جمعه 25 مرداد 1387, 23:41 عصر
نقل قول:
نوشته شده توسط Navid7h مشاهده تاپیک
مگه فرقی هم میکنه من نوشتم localhost و به دیتابیس کانکت میشم و مشکلی ندارم اما کنترل های login و غیره که خود asp.net میاد جداولش رو در دیتابیس میسازه با آنها مشکل دارم

موضوع اين تاپيك يه چيز ديگست
آقايان Borland-Delphi7 و Navid7h توي كدوم باغ هستيد؟!!!!!!!!

mehdi_RM
شنبه 13 مهر 1387, 14:07 عصر
اگه از میهن هاست فضا می گیرید برای کار کردن کنترل های validation باید
:
یک فایل با نام WebResource.axd در زیر شاخه www ایجاد فرمائید.
مهم نیست محتوای آن چه باشد.