PDA

View Full Version : سوال: چند سوال از دوستان

sh_1371
پنج شنبه 24 مرداد 1387, 18:26 عصر
سلام.
من چند تا سوال داشتم که ممنون میشم منو در این زمینه ها راهنمایی کنید.
1-دو text box ساختم.مقدار این دو رو باهم برابر گذاشتم.به این صورت:
textbox1.text = textbox2.text
در این صورت بعد از تایپ عبارتی در تکست باکس یک،و کلیک روی submit اون عبارت در تکست باکس دو هم نمایش داده میشه.
ولی بعد از ریفرش صفحه یا به عبارتی مراجعه بازدید کننده بعدی، هر دوی این تکست باکس ها خالی نمایش داده میشه.
سوالی که از شما دارم اینه: چطور باید کاری بکنم که وقتی بازدید کننده های بعدی مراجعه کردند، بتونند عبارتی که بازدید کننده قبلی تایپ کرده را ببینند و همچنین بتونند خودشون عبارت دیگه ای رو جایگزین کنند.

2-من یه سی ام اس پورتال نوشته شده با asp.net دانلود کردم.کاری که میخوام بکنم اینه که به عنوان مثال، وقتی شما تشریف میارید در سایت من عضو میشید،پنل کاربری شما همین سی ام اس باشه.یا به عبارت دیگه اون بلاگی که با سایت من میسازید، محیطش همین cms باشه؟

3-اگر در مورد ساخت cms یک توضیح مختصری بدید ممنون میشم.
زیاد هم پیشرفته نمیخواد باشه فقط در حدی که یک text area و یک دکمه برای ارسال مطالب داشته باشه.
منتظر راهنمایی دوستان هستم.

shahab_ksh
پنج شنبه 24 مرداد 1387, 21:26 عصر
در این صورت بعد از تایپ عبارتی در تکست باکس یک،و کلیک روی submit اون عبارت در تکست باکس دو هم نمایش داده میشه.
ولی بعد از ریفرش صفحه یا به عبارتی مراجعه بازدید کننده بعدی، هر دوی این تکست باکس ها خالی نمایش داده میشه.
سوالی که از شما دارم اینه: چطور باید کاری بکنم که وقتی بازدید کننده های بعدی مراجعه کردند، بتونند عبارتی که بازدید کننده قبلی تایپ کرده را ببینند و همچنین بتونند خودشون عبارت دیگه ای رو جایگزین کنند.

از Session و Application استفاده کنید واسه این چت!

2-من یه سی ام اس پورتال نوشته شده با asp.net دانلود کردم.کاری که میخوام بکنم اینه که به عنوان مثال، وقتی شما تشریف میارید در سایت من عضو میشید،پنل کاربری شما همین سی ام اس باشه.یا به عبارت دیگه اون بلاگی که با سایت من میسازید، محیطش همین cms باشه؟

یعنی هر کاربر یک بخش مجزای خودش رو داشته باشه باید خودتون بنویسید نمیدونم همچین چیزی free ساخته شده یا نه

3-اگر در مورد ساخت cms یک توضیح مختصری بدید ممنون میشم.
زیاد هم پیشرفته نمیخواد باشه فقط در حدی که یک text area و یک دکمه برای ارسال مطالب داشته باشه.
منتظر راهنمایی دوستان هستم.

جستجو کنید

sh_1371
پنج شنبه 24 مرداد 1387, 23:41 عصر
یعنی هر کاربر یک بخش مجزای خودش رو داشته باشه باید خودتون بنویسید نمیدونم همچین چیزی free ساخته شده یا نه

بله.
مطمئناً خودم باید بنویسم.
سوالم از دوستان این بود که به چه صورت هستش؟
مرسی

milade
جمعه 25 مرداد 1387, 06:34 صبح
چطور باید کاری بکنم که وقتی بازدید کننده های بعدی مراجعه کردند، بتونند عبارتی که بازدید کننده قبلی تایپ کرده را ببینند و همچنین بتونند خودشون عبارت دیگه ای رو جایگزین کنند.

Application

یا به عبارت دیگه اون بلاگی که با سایت من میسازید، محیطش همین cms باشه؟
خودتون باید بنویسید که بستگی به پورتالتون داره

اگر در مورد ساخت cms یک توضیح مختصری بدید ممنون میشم.
یه برنامه با تولید انبوه